Skocz do zawartości
Wieszok

Znikła pamięć z karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z karta graficzna gtx 670, chodzi o to ze po powrocie do domu odpaliłem komputer wszystko okey coś tam na yt pooglądałem no i chciałem zagrać odpalam grę nagle zielony ekran nagle moja karta uruchomiła wszystkie wiatraki na maxa , po czym się zrestartował i odpalił się w rozdzielczości 800x640 po czym. Zaaktualizowalem sterowniki nic nie dało, następnie odistnalowalem wszystko i od nowa nic nie dało , a w menadżerze urządzeń wyjawił się błąd 43 no nic Google Google Google jak to Google , następnie pobrałem gpu-z po czym ukazało mi się to: momery size: 0 jak to? Czytałem ze mogła pójść pamięć , ktoś coś jakieś porady czy tylko zostaje mi kosz? Kartę posiadam 4 lata , nie była kręcona 

C97FD459-CF48-48F3-9909-B1535FE1FC0D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Uncle_Adam napisał:

Sprawdź w innym systemie (szczególnie podejrzewam zasilacz).

Jeżeli to nic nie da to karta prawdopodobnie ma "zimne luty" na GPU, albo droga naprawa (reballing), albo chałupnicze metody (opalarka, piekarnik), albo szmelc, ew. allegro jako "niesprawdzona" ;)

W jakim sensie zasilacz? Dzisiaj rzucę ja do piekarnia zobaczymy co będzie dalej :) dzięki za odpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Uncle_Adam napisał:

W sensie zbyt niska moc wyjściowa, względnie duży rozrzut na linii 12V.

Jeżeli dobrze zrozumiałem do zmierzyłem napięcie na kablach od zasilacz  do karty co wchodzą załączam zdjęcie.

na wtyku ośmiopinowym napięcie wynosi 12,29 lecz na tym odchylonym lekko wynosi 0.00 nie znam się wiem nie wiem czemu tak jest , we wtyku sześciopinowym napięcie jest wszędzie równe 12.30 

edit: grzana była w piekarniku czekam na ostygnięcia 

edit: karta po piekarniku działa , dziękuje  za pomoc!!

4B17073C-A0E7-41EE-8018-928DB97363BD.jpeg

Edytowane przez Wieszok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2020 o 23:33, Uncle_Adam napisał:

Sprawdź w innym systemie (szczególnie podejrzewam zasilacz).

Jeżeli to nic nie da to karta prawdopodobnie ma "zimne luty" na GPU, albo droga naprawa (reballing), albo chałupnicze metody (opalarka, piekarnik), albo szmelc, ew. allegro jako "niesprawdzona" ;)

Za takie porady to Bana wyrwać powinieneś..

Porada szkodliwa i " januszex poziom expert"

Taka metoda nie wskrzesi karty. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...