Skocz do zawartości
maras52

GTX1080 - Nagły spadek FPS = Freez gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem otóż podczas gry (World of Warcraft) czasem zdarzy się fakt takowy że jest miodzio 60+FPS i nagle bam FPS drastycznie lecą w dół do 9-12 po czym następuje zwis gry. Nie jest to zależne od ustawień graficznych mogę mieć na Low, mogę mieć na Ultra, a i tak to występuje.

Karta stockowa Zotac 1080Amp Extreme (zresztą w stopce jest wszystko) temperatury w normie 64-73st, proc też kręci się w granicach 50st. Stery najnowsze, Winda aktualna.

 

Ma ktoś pomysł co jest nie tak ?

Edytowane przez maras52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz i dysk mają miesiąc, zasilacz trzyma napięcia pod obciążeniem. Dodam że ratunek na wszelakie zło (czyt. format) nie pomógł, jak i wgranie starszych sterów. Z początku myślałem że afterburner świruje i zrzuca zegar na chwilę lecz po wyłączeniu dalej to samo. Więc odpaliłem logowanie w gpuz i nie było żadnych anomalii ani na zegarach, ani na temperaturach.

 

Edit2 Nawet kiedyś filmik nagrałem

 

Edytowane przez maras52
Dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wysio napisał:

A tak na marginesie, to czy sprawdzałeś zachowanie kompa na innej grze? Bo piszesz tylko o World of Warcraft.

Bo to zapewne problem z WoW właśnie. Po patchu 8.3. Na różnych Windowsach i konfiguracjach sprzętowych...

https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/83-memory-leaks/119266

https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/fps-drop-since-your-‘’perfect’’-hotfixes/125114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie  to nie grywam  w nic innego więc nie mam porównania.

 

35 minut temu, Tooly napisał:

Na różnych Windowsach i konfiguracjach sprzętowych...

Hmm mógłbym do testu wsadzić starego R9 270x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...