Skocz do zawartości
Santander

Co zmienic, co dokupić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Aktualnie buduję swój nowy zestaw, ale trochę mnie przyblokowało i nie mam pomysłu zupelnie. Chcę go oprzeć na ryzenie 5 3600, dobrałem kilka podzespołów ale czy będą dobrze współgrały? Póki co wygląda to tak

Procek: AMD ryzen 5 3600 4.2 ghz

Ram: corsair vengance RGB pro 3200mhz ddr4 16gb, 2 kości 

Dysk: ssd Samsung 860 Evo 500gb. Będzie tylko ten

Plytka: MSI B450 gaming pro carbon, wersja z antena na dual Channel w WiFi 2.4/5ghz

Nie mam pojęcia jaki zasilacz do tego włożyć (szukałem z corsair 550W) oraz planuje włożyć chłodzenie wodne z corsair, na 3 radiatorach w celu późniejszego upgradu do np ryzena 7 albo i 9 jeśli fundusze pozwolą. 

 

Co do grafiki, przeglądałem zestawy polecane. Zaciekawiła mnie karta zotac geforce rtx 2070 super AMP 8gb ddr6 256bit. Po opiniach jest ona cicha z wydajnym chłodzeniem. Czegoś takiego szukam ale cena trochę mnie powala. Jeśli możecie polecić jakiś zamiennik który będzie równie cichy i nieco mniej efektywny ewentualnie. 

 

I ostatnia rzecz, karta dźwiękowa. Jaka polecacie? Nie jestem audiofilem ale chciałbym osiągnąć dużo lepsza jakość dźwięku niż ta z realteka.. Lubię pooglądać filmy na podpiętych głośnikach wokół ale dźwięk to póki co... 

 

Z góry dzięki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...