Skocz do zawartości
ArCi9119

Kierownica Logitech G920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze z zapytaniem czy ktos z was spotkal sie juz z taka sytuacja mianowicie oddalem 15.01.2020 roku kierownice j/w na gwarancje i dotej pory nie otrzymalem informacji czy dotarla i jakie sa jej dalsze losy, dodatkowo dzwonilem do sklepu w ktorym ja kupilem ( komputronik ) to gosc mi gada ze niby jest w serwisie i ze musze czekac na sms, z tym ze 14 dni minelo i 15.02.2020 bedzie miesiac jak nie mam zadnych informacji. Jezeli ktos mial podobna sytuacje prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak osoba ze sklepu cię poinformowała że kierownica jest w serwisie to najpewniej tak jest .

Nie ma powodów do paniki , gorzej z czekaniem - jak serwis będzie musiał sprowadzić części to może się okazać że jeszcze poczekasz .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to sklep ma 14 dni na rozpatrzenie zasadności zgłoszenia gwarancyjnego. I po tym czasie powinieneś odpowiedź otrzymać. Jeżeli takiej informacji nie ma, automatycznie oznacza to, że zgłoszenie zostało uznane.

Ale czas naprawy to zupełnie inna sprawa. Tak jak reyden napisał - skoro pracownik sklepu przekazał Ci informację, że serwisują sprzęt, to na razie nie ma się czym martwić i pozostaje czekać.

Dla świętego spokoju możesz zapytać mailowo, żeby mieć odpowiedź na piśmie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...