Skocz do zawartości
millor

Jak grać przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Spat<span style="color:red;">[ciach!]</span> gre do najnowszej wersji

2. Moze jestes za firewallem i masz porty poblokowane. Musisz uderzyc do admina zeby odblokowal.

3. Masz oryginalne wersje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield i RTCW na piracie jest dosyc trudno włączyć, co nie znaczy że jest to niemożliwe :wink: . Polecam RTCW:ET ,darmowy dodatek, z połączeniem nie będziesz miał raczej problemu. Albo coś starszego w stylu Q3 i UT też się odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat !?

mamy net dzielony w bloku .

miedzy kompami mozna przesylać dane wszystkich widać

problem ze nie orientuje sie jak i co zrobic zeby zagrac miedzy soba 1x1 jakąkolwiek gre

co i jak z konfigurować z góry dzieki za jakiekolwiek wskazówki :( sorry ale w te klocki jestem naprawde zielony a kogo spytam to mnie zbywa wszyscy maja te same systemy xp pro sp2 :oops: :?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldemas - sory ale na początku myslalem ze to jest jakas prowokacja :? :?

ale niech bedzie :

- FW musi być wyłączony (znaczy nie musi ale nie zagłębiajmy się bardziej)

- no to chyba oczywiste ze kazda osoba chcąca grac MUSI posiadać daną grę

- jak sie tworzy grę - najpierw podaj tytuł a potem Ci ktoś pomoże (krok po kroku ) ale powiem szczerze ze nie wiem jaki jest problem w tym ale moze ja jestem jakis inny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my g0t!

A wogule probowales cos zrobic czy od razu zadales pytanie na forum?

Wiedziales, ze firewall ma cos wspolnego z graniem wiec pierwsze co sie narzuca na mysl to wylaczenie go.

Uruchamiasz z kumplem giere, wchodzicie na multiplayer/lan i jeden z was tworzy serwer (gdzies napewno bedzie przycisk "create serwer"), a drugi czeka az ten zalozy, lokalizuje przycisk refresh, i wchodzi na serwer ktory sie pokazal.

Takie pseudo FAQ do obslugi multiplayera :P . W wiekszosc gier robi sie to podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...