Skocz do zawartości
inadees

Adapter BT i słuchawki Edifier W830BT

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chcę kupić słuchawki Edifier W830BT - dość już mam powyrywanych i rozjeżdżonych kabli. Ale, niestety, mój komp nie ma bluetootha, więc muszę nabyć też adapter. Ale kompletnie nie mam pojęcia jaki: czy wystarczy coś za 10 zł, czy tez szukać koniecznie czegoś z BT 4.1 i aptX, skoro słuchawki obsługują te technologie?

Pozdro

 

Edytowane przez inadees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edifier W830BT nie polecam. Nie ma szału jeśli chodzi o dźwięk ani bezprzewodowo ani na kablu, a nic  nie zmieni faktu, że to rozklekotany plastikowy trzeszczący z każdym ruchem głowy badziew. Jedynie bateria rewelacyjna.

Żeby nie było posiadam w kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozklekotany badziew - spora przesada.Poza tym to są słuchawki za 300zł i na tyle są zrobione. z baterią która po prostu deklasuje cokolwiek innego.Jakość wykonania jest lepsza od moich słuchawek pioneer za 200zł ale gorsza od słuchawek za 400zł.Durne gadanie o badziewiu.

Dźwięk - trzeba chwilę w APO Peace aby je ładnie wyregulować według gustu ale efekt końcowy jest przyjemny.Tak jak mówię,grają lepiej niż słuchawki za 200zł a gorzej niż takie za 400zł.Tyle,nie ma tu o czym wiele się rozpisywać.

 

Ja mam jest na takim zwykłym bluetooth za 20zł i mam aptx i high speed bluetooth,kosztuje grosze więc nie ma co oszczędzać bo możesz przez to jeszcze przesyłać na telefon i wtedy szybszy się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam tych słuchawek i polecam, bo grają dobrze (trzeba pobawić się w korektorze dźwięku, aby grały pod Ciebie), używam tylko w wersji bezprzewodowej 

W tym budżecie można jeszcze spojrzeć na Sennheiser: https://www.x-kom.pl/p/442813-sluchawki-bezprzewodowe-sennheiser-hd-440-bt-czarny.html (osobiście mi Edifier bardziej podszedł i tak zostało) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, inadees napisał:

Dziękuje za odpowiedzi.

Czy mógłbyś @Novice podrzucić link do adaptera, który kupiłeś. Będę zobowiązany

Pozdrawiam

chętnie ale nawet nie ma nazwy xD

pisze na mim tylko bluetooth

kupiłem w małym sklepiku komputerowym

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 06:28, Novice napisał:

chętnie ale nawet nie ma nazwy xD

 

Szkoda, szukałem w sieci, ale wszystkie adaptery z BT 4.0 lub BT4.1 i i aptX kosztują kila dych, nawet ponad stówę. Możesz mi pomóc i wskazać coś taniego i dobrego? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...