Skocz do zawartości
thical

LAMERSKIE pytanie - ALE BARDZO WAZNE DLA MNIE.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dopiero pierwszy raz sobie zalozylem internet w domu przez kablowke 128 kb i poniewaz jestem maxymalna noga w tym temacie mam pytanie :

 

Czy modem kablowy podlaczyc lepiej do komputera przez USB czy karte sieciowa ?

 

Pytam bo niemam karty sieciowej i podlaczylem przez USB ale kumpel powiedzial ze przez karte sieciowa jest szybciej bo odciaza proca i zebym kupil sieciowe , i ze niewie czy wogole przez USB pojdzie 128 czyli max lacza.

 

Jesli to glupie pytanie to sorry ale naprawde niewiem i jesli bylo to tez wielkie SORRY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero pierwszy raz sobie zalozylem internet w domu przez kablowke 128 kb i poniewaz jestem maxymalna noga w tym temacie mam pytanie :

 

Czy modem kablowy podlaczyc lepiej do komputera przez USB czy karte sieciowa ?

 

Pytam bo niemam karty sieciowej i podlaczylem przez USB ale kumpel powiedzial ze przez karte sieciowa jest szybciej bo odciaza proca i zebym kupil sieciowe , i ze niewie czy wogole przez USB pojdzie 128 czyli max lacza.

 

Jesli to glupie pytanie to sorry ale naprawde niewiem i jesli bylo to tez wielkie SORRY.

Pójść pójdzie zapewne max łącza i czy ty masz toye. I jeszcze jedno kupuj sieciówke to 30zł wydatek a masz odciążonego proca, wolny port i stabilniejszą prace netu. Jak masz toye to przeczytaj moje tematy one się ostro tyczą tej właśnie sieci(niestety negatywnie) jak masz zamiar ściągać większe ilości plików było trzeba neo+ kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..polecam dolozenie do sieciowki 15 zl i masz uzywanego 3COM'a 905C-TX-M, czyli masz jeszcze mniejsze zuzycie proca ( karta ta liczy sprzetowo CRC pakietów TCP/IP) ..no i masz odzywotnią gwarancje PRODUCENTA. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14734661 lub, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14734634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyy.... nie ma czegos takiego jak dozywotnia gwarancja... Co najwyzej jest wieczysta gwarancja. A i ona nie jest tak naprawde wieczysta tylko obejmuje okres pieciu lat od zakonczenia produkcji danego sprzetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...