Skocz do zawartości
skizzoo

Huawei P Smart 2019 - dziwne wahania poziomu audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Korzystam ze wspomnianego telefonu od może 6-7 miesięcy i na przestrzeni aktualizacji zwróciłem uwagę na poziom audio, a z racji, że słucham muzyki codziennie stało się to bardzo zauważalne. Otóż miewam tak, że piosenka jest odtwarzana i nagle zaczyna jakby cichnąć, nieznacznie, ale w niektórych utworach można to wyczuć. Odłączam słuchawki, podłączam jeszcze raz, odpalam odtwarzacz i podgłaśniam do pierwotnego poziomu. Utwór gra wyżej i mocniej niż poprzednio. Miewam też sytuację gdzie utwór gra ciszej, a nagle po otrzymaniu sms'a lub powiadomienia, poziom dźwięku wskakuje na o wiele wyższy poziom i staje się o wiele głośniejszy. Android którego używam na tym urządzeniu to 9.1.0.314 oraz zwykłego odtwarzacza wbudowanego w telefon. Korzystałem z różnych i w każdym było to samo. Dosyć często zaczęło pojawiać się te ostrzeżenie o zbyt głośnym słuchaniu muzyki, a naprawdę nie było tego może przez pół roku ani razu. Starałem się kombinować w opcjach audio, ale nic konkretnego nie znalazłem. Może wy mi pomożecie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...