Skocz do zawartości
Send1N

RTX 2060 Komputer nie działa z kartą w slocie

Rekomendowane odpowiedzi

Syn mojego znajomego dostał na gwiazdkę komputer z RTX'em 2060 inno3D, wczoraj podczas gry pc umarł całkowicie, ja jestem chory i nie mogłem pojechać i gość zdążył dziś z rana kupić nowy zasilacz na pałę  , pojechałem dziś i objaw jest taki że przy naciśnięciu power na sekundę mignie dioda przy wtyczce 24pin i to wszystko , wyjąłem rtxa i sprzęt chodzi normalnie na starym zasilaczu, wsadziłem mu GTX 750 ze starego kompa żeby miał obraz, jak jest tego typu objaw a nie coś w stylu że komputer się uruchamia ale nie daje obrazu lub kręcą wentylatory na max obrotach itp to jest jakieś totalne zwarcie na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrzuciłem grafikę do siebie i to samo u mnie nawet żadna dioda na sekundę nie miga po prostu martwy komputer przy naciśnięciu włącznika, po wyjęciu wtyczki od zasilania karty komptuer też ani drgnie, pewnie ubita sekcja zasilania albo samo gpu aż dziwne że w 2060 takie coś po tak krótkim czasie, jakiś totalny niefart :D

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria ale 2060tki wyszły sporo później od pierwszych rtxów i te problemy podobno miały najczęściej 2080Ti, wiadomo że karta na gwarę idzie tylko znajomy kupił ją synowi w niemczech więc trochę sobie poczeka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lws napisał:

Z 2060 miał autor pecha a wadliwa seria była wypuszczona tylko przy 2070 i 2080/Ti

Tą przypadłość miały wszystkie RTX, lecz najczęściej te mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...