Skocz do zawartości
ubersoldier

Gears of War Ultimate Edition dla windows 10 - napisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupiłem Gears of War Ultimate Edition dla Windows 10.Po instalacji włączyłem grę... I tutaj mały problem.Menu jest spolszczone,dialogi w grze też,napisy się wyświetlają.Natomiast w cutscenkach napisów brak.W opcjach napisy mam ustawione na włączone.Z tego co widziałem  na  You Tube to wersja na Xbox One posiada napisy w cutscenkach.Nie wiem czy to jakiś błąd czy też wersja pc nie posiada napisów  w cutscenkach????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być, nie sądzę, żeby specjalnie je wycinali. Czy permutacja może pomóc? Jestem w chwilach relaksu, kiedy nie jestem zajęty moją menażerią i dbam o pole, najczęściej lubię grać w gry relaksacyjne, na przykład ten sam Baccarat
od Goxbet - https://goxbet1.com/pl/gameGroup/baccarat. Najczęściej wybieram Baccarat Simple lub High Limit Baccarat, różnica jest zauważalna, ale istota jest taka sama w każdym przypadku. O istocie: W grze automat Baccarat Simple oferuje tradycyjną talię 52 kart. Łącznie używa się tutaj 8 klasycznych talii. Gracz może postawić na 3 pola jednocześnie. Zwycięska kombinacja to kombinacja kart, której suma jest najbliższa wybranej przez gracza opcji zakładu. Idealny wynik - 9 punktów. Co więcej, koszt kart w Baccarat jest raczej niestandardowy - szacuje się, że „młodsze” elementy są znacznie wyższe w porównaniu do „starszych”. Jeśli teraz wydaje się to trudne, to później w trakcie gry stanie się jasne.

Edytowane przez Hamyrapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...