Jump to content
Sign in to follow this  
ubersoldier

Gears of War Ultimate Edition dla windows 10 - napisy

Recommended Posts

Witam.Kupiłem Gears of War Ultimate Edition dla Windows 10.Po instalacji włączyłem grę... I tutaj mały problem.Menu jest spolszczone,dialogi w grze też,napisy się wyświetlają.Natomiast w cutscenkach napisów brak.W opcjach napisy mam ustawione na włączone.Z tego co widziałem  na  You Tube to wersja na Xbox One posiada napisy w cutscenkach.Nie wiem czy to jakiś błąd czy też wersja pc nie posiada napisów  w cutscenkach????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinny być, nie sądzę, żeby specjalnie je wycinali. Czy permutacja może pomóc? Jestem w chwilach relaksu, kiedy nie jestem zajęty moją menażerią i dbam o pole, najczęściej lubię grać w gry relaksacyjne, na przykład ten sam Baccarat
od Goxbet - https://goxbet1.com/pl/gameGroup/baccarat. Najczęściej wybieram Baccarat Simple lub High Limit Baccarat, różnica jest zauważalna, ale istota jest taka sama w każdym przypadku. O istocie: W grze automat Baccarat Simple oferuje tradycyjną talię 52 kart. Łącznie używa się tutaj 8 klasycznych talii. Gracz może postawić na 3 pola jednocześnie. Zwycięska kombinacja to kombinacja kart, której suma jest najbliższa wybranej przez gracza opcji zakładu. Idealny wynik - 9 punktów. Co więcej, koszt kart w Baccarat jest raczej niestandardowy - szacuje się, że „młodsze” elementy są znacznie wyższe w porównaniu do „starszych”. Jeśli teraz wydaje się to trudne, to później w trakcie gry stanie się jasne.

Edited by Hamyrapi
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.