Skocz do zawartości
Wojteq

Laptop do gier - co kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W związku z koronawirusem wpadłem jak śliwka w g@#no i jestem izolowany. Czuję się dobrze, ale poszukuję jakiegoś zgrabnego laptopa do grania tak do 5000 PLN. Żebym nie zwariował. Kurier dowiezie. Jakieś sugestie? Chciałbym ekran 15.6", 16 GB Ram, karta klasy GTX1060 i wyżej, ekran IPS i 60Hz FHD. Nie jestem zwolennikiem laptopów do grania, nie orientuję się, więc potrzebuję porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop z zainstalowanym systemem? Aktualnie GTX1060 już jest nie opłacalny, wydajniejszy i nowszy odpowiednik GTX1660.

Lenovo Legion Y540-15 i7-9750H/16GB/256/Win10X GTX1660Ti

Matryca FULL HD IPS o szerszych kątach widzenia, całkiem niezła jakościowo, procesor 6 rdzeniowy, w miarę stonowany design, podświetlana klawiatura. Jest miejsce na dodatkowy dysk SATA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stever napisał:

Laptop z zainstalowanym systemem? Aktualnie GTX1060 już jest nie opłacalny, wydajniejszy i nowszy odpowiednik GTX1660.

Lenovo Legion Y540-15 i7-9750H/16GB/256/Win10X GTX1660Ti

Matryca FULL HD IPS o szerszych kątach widzenia, całkiem niezła jakościowo, procesor 6 rdzeniowy, w miarę stonowany design, podświetlana klawiatura. Jest miejsce na dodatkowy dysk SATA.

Super, jest już jakaś sugestia. Pytanie tylko jako laik - czy na pokładzie tego Legiona jest 1660Ti dokładnie taka jak w desktopach? Chciałbym sprawdzić benchmarki i nie wiem czy się mogę nimi wprost sugerować. Chciałbym dziś kupić coś żeby na weekend już mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku tylko i wyłącznie Strix od Asusa! i7, 16GB ram, 1660Ti z matowym ekranem 120HZ. Dodatkowo sprzęt gabarytowo jest rewelacyjny. Osobiście uważam, że to świetne połączenie sprzętu gamingowego i zgrabnego wykończenia. Sama jakość wykonania sprzętu to najwyższa półka. Zdecydowanie polecam, aktualnie w xkom jest -500zł na ten model (załączam link). 

https://www.x-kom.pl/p/544686-notebook-laptop-156-asus-rog-strix-g-i7-9750h-16gb-512-w10-120hz.html

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...