Skocz do zawartości
92damian

Komputer do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,piszę w sprawie komputer stacjonarnego do gier.Pograłbym w najnowsze gry ,pyt czy dziś opłaca sie kupować komputer z napędem?? jeśli tak proszę o propozycje kwota do 4000zł komputer do gier,interesuje mnie skrzynia i system.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz napędu lub czy go używasz? Sam ostatni raz użyłem napędu około 3 lata temu.

Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/ufnnr8zng reszta na system, to koszt około 500 zł.

  • SilentiumPC Supremo M2 550W 80 Plus Gold
  • Crucial 8GB (1x8GB) 3000MHz CL15 Ballistix Sport LT Gray
  • SilentiumPC Signum SG1 TG
  • PNY 480GB 2,5" SATA SSD CS900
  • MSI B450-A PRO MAX
  • ASRock Radeon RX 5600 XT Challenger D OC 6GB GDDR6
  • AMD Ryzen 5 1600 AF

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

@92damian Naped kosztuje 5 dyszek i kiedys moze sie przydac. Jedynym minusem jest to, ze jego opcja ogranicza wybor obudow. Jak dla mnie warto go miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj to pytanie jeszcze raz, ale po polsku. W dzisiejszych czasach gry kupuje się w wersji cyfrowej i instalujesz je za pośrednictwem steam czy innych platform. Niemniej jednak, wszystkie gry w pudełkach posiadają klucze, które możesz wpisać do steam/origin/epic/uplay i pobierasz grę. Uwierz, że napęd i tak się przyda, najlepiej zewnętrzny, bo większość nowych obudów nie posiada zatoki na napęd. Kupujesz najzwyklejszy napęd, a gdy nie korzystasz to wrzucasz go do pudełka i niczym się nie martwisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...