Skocz do zawartości
Sens

Medal Of Honor Airborne - twoja karta graficzna nie jest obsługiwana ROZWIĄZANY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie przez origina kupiłem sobie Medal Of Honor Airborne, niestety po ściągnięciu i zainstalowaniu wyskakuje komunikat "twoja karta graficzna nie jest obsługiwana".

Komputer to laptop Lenovo E560 z prockiem i5 6200U, Intel HD Graphics 520, 8GB Ram, ssd 240, windows 10 pro 64bit. Na tym kompie bez problemu chodzi gta v, oraz strzelanki z okresu zbliżonego do tego medal of honor takie jak cod2, cod4, cod 5, bf3. 

Czy istnieje jakieś rozwiązanie pozwalające odpalić tę grę??

Próbowałem ustawiać zgodność z xp, instalowałem jakiś physx niestety nie pomaga. Ciężko znaleźć w necie jakąś sensowną instrukcję. Myślałem, że kupując przez origin nie będą musiał pitolić się z odpaleniem oryginalnej gry :P

Z góry dzięki za pomoc.

 

PROBLEM ROZWIĄZANY

Pod jednym filmem na YT znalazłem komentarz w którym było napisane żeby usunąć plik MOHASETUP, co też uczyniłem. Z pierwszej chwili myślałem że to był żart, ale po dłuższej chwili wyskoczyła jakaś aktualizacja i gra ruszyła. Minusem są ciemne intra przed misjami oraz brak możliwości zmiany ustawień grafiki. Niestety po przesiadce z cod2 ciężko się gra w tego moha :P Zwyczajnie jest lipny.

 

Edytowane przez Sens
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem tu konto, aby podziękować Ci za rozwiązanie problemu. Byłem sceptycznie nastawiony, co do usunięcia mohasetup na tyle, aby poszukać następnego rozwiązania tego problemu w Internecie. Na innym forum znalazłem, iż wystarczy ustawić na tryb zgodności Service Pack2, -wydawało mi się to logiczniejsze i byłem pewny że zadziała. Natomiast po zastosowaniu tego co powyżej, - nie włączał się komunikat o niezgodności karty graficznej, aczkolwiek nic się nie działo jeśli był włączony Origin. Kiedy wyłączyłem Origin i załączyłem jeszcze raz ze zgodnością XP, wtedy uruchamiał się launcher Origin, natomiast nie ładowało się okno do zalogowania. Pusty div z Origina miałem na ekranie. Wtedy pomyślałem, a może jednak usunięcie tego mohasetup, nie będzie takim głupim pomysłem😂 I rzecz jasna Medal Of Honor:Airborne odpalił. Zabawne iż jakiś poboczny plik .exe, który stricte nie jest wywoływany skrótem gry z pulpitu (ponieważ skrót jest odpalany z moha.exe-logiczne) ani nie jest żadną biblioteką gry, może ingerować w uruchomienie gry (poprzez samo bycie w folderze z grą)>logiczne zastosowanie trybu zgodności (ze względu iż laptop jest z tych nowszych) zostało obalone poprzez usunięcie setup'u gry. Nonsens>logika😂

 

Dziękuję za udostępnienie rozwiązania problemu, kolega jest bardzo zadowolony że może grać!🤪👊

Przy okazji zauważyłem, że Twój nick to @Sens tak więc nonSENS>logika😆 Pozdrawiam

Edytowane przez ej.szefie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...