Jump to content
Sign in to follow this  
Gotrekus

Problem z karta rx 5700 xt lub sterownikami

Recommended Posts

Witam Wszystkich
W Piątek zakupiłem karte Gigabyte 5700 XT Gaming OC. Komp złozony 3 tyg temu

Ryzen 5 3600
Ram 16 gb 3200mhz
MSI X470 Gaming Plus Max(Bios najnowszy)
Zasilacz Corsair VS650


Po instalacji najnowszych sterowników Adrenaline zaczeły sie cyrki.Gry miały wyblakłe kolory.(Np w Wocie wygladało jakby ciągle smużyło).Kolory mialem ustawione na FULL RGB.I pojawily sie jaks dziwna pixeloza (Co widac na ponizysz zdjeciu.Odinstalowalem nowe sterowniki poprzez DDU i wgralem jakies stare.Kolory sie poprawiły ale efekt pixel shadow dalej pozostał. Szukałem info na stronach zagranicznych i tylko co proponowali to usuniecie nowych sterow co zrobilem.Po zmianie sterów widze ze GPU Z pokazuje mi jakies dziwwe taktowanie.Na nowych sterach pokazywało 1750mhz.(Nie wiem czy tak ma byc)Macie moze pomysl jak sie uporac z tymi problemami?
Z Góry dziekuje.


https://zapodaj.net/a5bd9d6e0bfed.jpg.html

https://zapodaj.net/243e54e654988.jpg.html

Edited by Gotrekus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli wygląda na to że to szerszy problem.We Wieśku mam to samo co na tych zdjeciach tylko minimalnie lepiej:)Czyli co jest to wina karty czy sterowników?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.