Skocz do zawartości
MalcolmX

HP Spectre + GTX1070 w stacji dokującej

Rekomendowane odpowiedzi

Używam na co dzień komputera typu desktop, konfig: i7 4790K, 32GB ram 2400MHz, 3x ssd, zasiłka XFX 450, GTX1070 8GB EVGA.

I do czego zmierzam - pomału myślę, czy by nie pożegnać się z desktopem na rzecz pewnego kompromisu; myślałem o połączeniu tego ultrabooka -> LINK z moją obecną kartą graficzną i tą stacją dokującą dla GPU: LINK

i mam parę pytań:

1. czasem lubię w coś pograć, więc czy nie będzie tu jakiegoś drastycznego mezaliansu wydajnościowego pomiędzu CPU ultrabooka (i7-1065G7) a GTX'em 1070? 
2. czy znacie jakieś inne stacje dokujące tego typu?
3. ktoś korzysta z takiego rozwiązania? może jakieś opinie  - plusy? minusy?

za odpowiedzi będę wdzięczny, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ten HP nie jest nowy. Produkt odnawialny.

Cytat

Informujemy, że oferowany sprzęt jest kompletny, zapakowany w pudełko producenta, pochodzi z oficjalnego programu wyprzedażowego, wyselekcjonowana oferta HP Renew Gold i Silver, końcówki serii oraz niezrealizowane zamówienia klientów. Nie posiada wad technicznych i wizualnych.

1. Moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie.

2. Pomyśl nad modelem laptopa z kartą dedykowaną.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...