Jump to content
kostek8

Monitor >27" 1440p z VESA mieszczący się we wnęce

Recommended Posts

Hej, poproszę o poradę co zakupić. W tej chwili używam Samsunga 27" 1080 p zakrzywionego takiego jak tu:  https://www.morele.net/monitor-samsung-s27d590cs-ls27d590cs-en-690876/

Ponieważ zakupiłem RTX 2070 i na TV w 4k nie wszystkie tytuły (3D - Wolcen/Wiedźmin 3) które mnie interesują są płynnie wyświetlane chciałem jako dodatek zakupić monitor z 1440p. Inne zastosowania przeglądanie stron i większość czasu MTG Arena. Ponieważ część z tych gier nie obsługuje 21:9 więc wolę klasyczne proporcje.

Zakładam że wymóg posiadania głośników nie jest już tak istotny. Na jakość obrazu czy kolorów nie narzekałem.

W pierwszym impulsie szukałem czegoś co ma identyczne mocowanie a więc LC32JG50QQUXEN ale później skusiły mnie myśli żeby sprawdzić wyższe modele no i zaczęła się niepewność bo nie wiem co więcej zaoferują. Na zdjęciu widać to co mam obecnie.

Budżet: nie muszę wydawać całego ale powiedzmy że te okolice 2k to max - chyba że dostanę dużo dodając powiedzmy te 100 zł. 

IMAG3188.jpg

IMAG3189.jpg

Edit:

Zastanawiam się jeszcze nad jednym, bo ten obecny monitor nie odstaje od płyty zbyt dużo jak widać na zdjęciu...

Pominąłem na chwilę kwestię finansową i popatrzyłem na polecany Samsung LC32HQ70QQUXEN ale martwi mnie to jak wygląda ta kwestia odstępu od ścianki Wygląda na to że byłby chyba bardziej wysunięty od przodu. Patrzę na to zdjęcie z boku i wygląda to na "kobyłę" https://www.morele.net/monitor-samsung-lc32hg70qquxen-978258/

Możecie coś innego polecić ?

Edited by kostek8