Skocz do zawartości
lemo220

Komputer do 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam jakiegoś komputera do 1500zl. Najlepiej jakieś rzeczy z outletow lub używane. Ktoś jest w stanie polecić w co celować albo czego szukać? Zależy mi głównie na płynnym graniu w bdo oraz Lola. 

Znalazłem na niemieckim Amazonie takie coś ale śmierdzi na kilometr podstępem z cena niewiele ponad 200 euro za taki sprzęt. 

 

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01NAU82BU/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all

 

Z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

@lemo220 W tym budzecie nie szedlbym w nowe czesci, a kupil uzywana skrzynke na OLX. Za 1500 PLN bez problemu dorwiesz paroletnia i5, 16 GB RAMu, jakies 970/1060 6GB i przy pomyslnych wiatrach moze dysk SSD. Czyli sprzecior, na ktorym zagrasz nawet pewnie w Cyberpunka. Oczywiscie bez wodotryskow graficznych i pewnie w 30 klatkach, ale jest to jak najbardziej poziom sprzetu do najnowszych gier dla osob, ktorym nie przeszkadzaja srednie ustawienia graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. Znalazłem takie coś:

Karta graficzna MSI RX 580 ARMOR 8GB GDDR5 256bit (RX 580 ARMOR 8G)

AMD ryzen 5 2600

Zasilacz SilentiumPC Supremo L2 V2 550W (SPC139)

Obudowa Logic Concept B26 (AT-B026-10-0000000-0002)

za 1150zł. Czy to jest dobra cena za taki zestaw? Wszystko oczywiście używane ale w dobrym stanie. Do tego myślałem żeby dobrać 8gb ramu, ewentualnie 16 jeśli gdzieś złapie oraz płytę główną. Dysk ssd posiadam z poprzedniego kompa. Myślicie, że to pozwoli na komfortowe granie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie napaliłem się na to co napisałem wcześniej ale gość przestał odpisywać jak spytałem o gwarancję :/ chyba będę musiał pojedynczo po allegro poszukać kart graficznych. Ktoś może mi powiedzieć czy jest jakiś sposob aby sprawdzić czy dana karta nie jest zajechana albo z koparki? I czy celować w tego RX 580 8gb? Jest kilka ofert na allegro za 500-600zl tylko boję się, że właśnie będzie zajechana strasznie. Albo może są jakieś modele chętniej wykorzystywane do kopania, a jakieś mniej chętnie? 

Znalazłem jakiegoś ryzen 5 2600 za 400zl albo jak topdog pisał, 5 1600 AF za 440zl, do tego płyta b450m-hdv za 200zl, ram DDR 8gb 3200mhz to około 200zl, obudowa i zasilacz to myślę że około 250zl się uda zamknąć jakieś używane albo z outletow więc zostaje około 500zl +/- za karte. 

 

Dzięki wszystkim za pomoc! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej skrzyni https://allegro.pl/oferta/lenovo-m92p-tw-i5-3470-3-2ghz-8gb-240ssd-bn-win10-8902616101 wsadzasz np. gtx 1050 4gb. Ale nie wiem nie znam się akurat za dobrze na kartach graficznych, pewnie są jakieś lepsze.   a jak kiedyś będzie problem z zasilaczem to normalny atxowy można wrzucić tylko trzeba mieć przejściówkę https://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowka-zasilacza-14pin-24pin-lenovo-i6823008773.html 

 

A sprzęcik niezły i5-3gen wystarczy ramu można dorzucić nawet i do 32gb, legalny system (o ile ma to znaczenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...