Skocz do zawartości
Bull_Byk

Nie działa Hot Swap na nowym komputerze z Asus TUF X570 i Windows 10 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wieki mnie tu nie było ale niestety pojawił się problem i nie wiem jak go już rozwiązać - skończyły mi się pomysły.

Mam obudowe Cooler Master CM 690 II z miejscem na Hot swap dysków - na górze obudowy - Ci co wiedzą pewnie korzystają i korzystali. Ostatnio zmieniłem płytę główną proc i ram z Wysłużonego Asrck P67 Pro B3 i Intela 2500K na Ryzen 5 3600 i płytę z tematu ASUS TUF GAMING X570-PLUS. system zmienionny z Windows 7 na Windows 10 Pro.

I od tego momentu mam problem z działaniem Hot Swap. Na początek myślałem ze coś z moim SSD podłaczanym na tym gnieździe, więc podłączyłem talerzowy  - zasilanie jest ale nie wykrywa go i w związnku z tym nie można zamontować dysków. W BIOS ustawiłem Hot Plug na to gniazdo na ON ale to nic nie dało. Jak podłączy się dysk i wykona restart komputera to normalnie wykrywa i działą - przypisuje litery dysków, jest ok. Ale na zasadzie Hot Swap już nie - na starej konfiguracji 1000/1000 podlaczen konczylo sie natychmiastowym wykryciem i automatycznym przypisaniem liter partycjom.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...