Skocz do zawartości
lukasz810217

Prośba o ocenę mojej pierwszej gry na androida.

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć wszystkim chciałbym wam przedstawić swoją pierwszą w życiu grę na androida i pierwszą jaką zrobiłem i jednocześnie prosić was o ocenę mojej gry.

Czy jest fajna czy nie?? Ewentualnie chciałbym usłyszeć wasze sugestie i opinie.
Możecie pisać wszystko nie obrażę się bo wiem że pierwsza gra zawsze jest najsłabsza.

Link do samej gry znajduje się pod moim filmikiem, tam można zagrać w tę grę w przeglądarce bądź ściągnąć ją sobie na telefon.

Ps. Chciałbym jednocześnie prosić jeżeli komuś jednak spodoba się gra i komu nie robi to wielkiej różnicy żeby zostawił lajka pod moim filmikiem i moim Facebooku za co będę tej osobie bardzo wdzięczny.

>>>> Moja Gra <<<<
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Ot zwykła prosta gra zręcznościowa, dobra żeby zagrać parę razy i skasować.
Gra opiera się na jednym mechanizmie rozgrywki stosowanym już w grach na SNESa, a przynajmniej taki udaje.
Zwykłe dobierania koloru kropki do koloru ścianki w odpowiednim momencie. Ten samolot to tam jest jakby na siłę, mogłoby go nie być i nic by się nie zmieniło
W końcowym etapie spada czytelność sterowania, wszystko się na siebie nakłada, czyli coś czego nikt nie lubi. Przegrywanie z powodu interfejsu gry jedynie zniechęca do gry.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...