Skocz do zawartości
qwpszeliga

Laptop 17 cali - biuro/internet - 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Proszę o polecenie dobrego laptopa:

Cena: generalnie bez limitu ale czym taniej tym lepiej (mogę dołożyć jeśli ma sens np wolę dołożyć kilkaset zł i mieć 8 gb zamiast 4gb ram ale np nie chcę dopłacać do karty graficznej)

Matryca : min 17 cali (czym więcej tym lepiej - jeśli np nie duża różnica w cenie to wolę większy)

System: Windows 10 (ewentualnie może być bez systemu w przypadku dużej różnicy w cenie)

Przeznaczenie: głównie przeglądanie internetu, YT, przeglądanie zdjęć i dokumentów. Laptop wykorzystywany raczej jako stacjonarny z możliwością przenoszenia (nie zależy mi na dobrej baterii).

Reszta jak najtaniej ale żeby sensownie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje preferencje, nie znalazłam lepszego modelu niż model TUF od Asusa. 
Ekran 17 calowy - 120Hz, 16GB RAM, 4-rdzeniowy Ryzen5, 512GB SSD. Kultura pracy tego laptopa jest również na wysokim poziomie. Dodatkowo mieści się w Twoim budżecie. 
https://www.x-kom.pl/p/533795-notebook-laptop-17-3-asus-tuf-gaming-fx705dy-r5-3550-16gb-512-120hz.html

Jeśli jednak chciałbyś go kupić z systemem operacyjnym to będzie to koszt +500zł.
https://www.x-kom.pl/p/533807-notebook-laptop-173-asus-tuf-gaming-fx705dy-r5-3550h-16gb-512-w10-120hz.html#Specyfikacja

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo zależy Ci na wielkości ekranu, możesz rozważyć monitor do laptopa. kupić 17,3 cala i jeśli masz potrzebę czasami obejrzenia czegoś na większym ekranie, możesz podłączyć do monitora lub Tv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2020 o 19:57, Stever napisał:

Aktualnie nie ma większych modeli od 17,3 cala. System to koszt 300-500 zł, więc musisz się zastanowić. 

ASUS VivoBook 17 D712DA R5-3500U/8GB/512 w dwóch wersjach z systemem i bez. Przyzwoita konfiguracja, podświetlana klawiatura.

 


Tak jak kolega pisał,bardzo dobry laptop z dobrą konfiugracją. Dodatkowo jest bardzo dobrze wykonany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...