Skocz do zawartości
devuone

Drukarka 3w1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam drukarki do zastosowań domowych - od czasu do czasu drukowanie czegoś, skanowanie etc. Obecnie posiadam HP deskjet 2050a - ceny tuszy co jakiś okres czasu mnie nie satysfakcjonują bo obecnie chyba przewyższają koszt drukarki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem wczoraj l3111 i jest ok oryginalne tusze taniutkie i szybkie uzupełnianie.

dokładnie z tej aukcji.

https://allegro.pl/oferta/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-ecotank-its-l3111-9020901871

jeszcze 3 dni temu była po 560 chyba.

tusz oryginał 21zł

https://sklep.centrumxp.pl/tusze-epson/tusz-et103-czarny-65ml-do-serii-its-l31xx

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z atramentowkami sa problemy z zasychaniem jak nie uzywasz czesciej niz raz na kilka dni. Mialem kiedys i przeklinalem z tego powodu je. Od kilku lat mam kombo laserowki i sobie chwale - nawet po roku zero problemow z drukowaniem. Z wad to slaby skaner w moim urzadzeniu :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i kolorową i laserową atramentową.

Atramentówka ma ponad 10 lat - sprawowała się dobrze z 6-7 obecnie mam ogromny problem z niebieskim tuszem, prawoddpobnie cos z dysza. Z pewnością z atramentówkami jest problem ze jak sie duzo nie uzywa to szybko zasycha. Na studiach nie było to problemem po studiach już jest - tusze to 2 zl za sztuke wiec taniocha. Dodam drukarka to Brothe DCP-375CW.

Laserową mam od listopada - Ricoh SP-C261SFNw, wydruki są ładne, zamienniki tonerów akurat do niej horrendalnie drogie ( z 600 zł za komplet ale potem mozna doyspac tonera i wymienic chip co wyjdzie juz znacznie taniej). Jakość druku gorsza niż na atramentówce (widać minimalnie ziarnistość), nie można drukować bez marginesów. Papier foto jest specjalny do laserówki. Natomiast plus - szybkie skanowanie i drukowanie i można używać sporadycznie.  Za krótko używam by wydać jednoznaczną opinię.

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam ten model, tani w eksploatacji, koszt tuszu koło 30zł , wydajność to koło 4,5 tyś kartek w czarnym, w kolorze 6Tyś. Jakość wydruku super.

W zestawie na start były 2 komplety czarnego tuszu :)

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/drukarki-i-urzadzenia-biurowe/urzadzenia-wielofunkcyjne-z-drukarka-atramentowa/drukarka-epson-ecotank-l3150-c11cg86405?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=605ac7e4c16b8a013b4779b81f883e66

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...