Skocz do zawartości
Janek131

Laptop 2 w 1 do 5 tys.zl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Poszukuję mobilnego laptopa 2 w 1

W solidnej obudowie. Będzie służył do pracy. Oglądanie filmów może jakieś małe gry dla relaksu. Myślę, że max 13 cali. Najlepiej jakby mial dwa dyski.

Dziękuję za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o modele z dwoma dyskami, będzie problem z 13-calowych. Lecz nie wiele więcej jest 14 calowy.

Dell Inspiron 5491 i7-10510U/16GB/256+1TB/Win10

Procesor 10 generacji, 16 GB ram, dwa dyski SSD oraz HDD, podświetlana klawiatura, przeciętna karta graficzna lecz do mniej wymagających gier wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję

Znalazłem jeszcze taki model:

 

HP Pavilion 14 x360 i7-10510U 16/256SSD +1TB MX250

albo

ASUS ZenBook 14 UX434FLC i5 16G 512SSD MX250 Win10

 

czy jakbym zrezygnował z drugiego dysku a powiększył ten ssd byłby większy wybór ?

 

 

Edytowane przez Janek131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

2 w 1, czyli że co?
Jeśli do typowej pracy to liczy się głównie procesor i ram, a do małych gier słaby GPU wystarczy, apu z ryzena wystarczające.
Do czego ci dwa dyski? Możesz wybrać lapka z dwoma slotami m.2 i wpiąć drugi dysk po zakupie o ile można otwierać lapka bez utraty gwarancji. Ewentualnie zamontować SSD w miejsce HDD lub w miejsce napędu poprzez przejściówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, rezygnuję z drugiego dysku, wystarczy ssd512 lub większy.

Zależy mi na mobilności, ekranie dotykowym w miarę karta graficzna.

Chyba matowa matryca się lepiej spisze. ??

 

Edytowane przez Janek131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 17:03, MichalGie napisał:

Z wymienionych wyżej laptopów na pewno najlepiej i najładniej wykonanym będzie Zenbook .Dodatkowo masz  ScreenPad, który jest dodatkowym ekranem.  Miałem okazję popracować na nim i robi wrażenie. ;)

 

Zdecydowanie Zenbook. Popieram przedmówce. Ekran w touchapadzie rewelacja jak dla mnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 

 

Czy ekran zenbook , który wcześniej podawałem.

ASUS ZenBook 14 UX434FLC i5 16G 512SSD MX250 Win10

Jest taki obrotowy. Tzn. czy można go otworzyć jak książkę i postawić na krawędziach ??

Dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kupnem laptopa 2w1, to znalazłam ZenBook'a Flip, jednak przekątna ekranu do 15,6 cala.. Ale parametry ma bardzo dobre i pojemny dysk. Zerknij, może Cię zainteresuje.
https://www.x-kom.pl/p/560769-notebook-laptop-156-asus-zenbook-flip-ux562fd-i7-8565u-16gb-512-w10.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 17:26, aniuul napisał:

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kupnem laptopa 2w1, to znalazłam ZenBook'a Flip, jednak przekątna ekranu do 15,6 cala.. Ale parametry ma bardzo dobre i pojemny dysk. Zerknij, może Cię zainteresuje.
https://www.x-kom.pl/p/560769-notebook-laptop-156-asus-zenbook-flip-ux562fd-i7-8565u-16gb-512-w10.html

Też od razu pomyślałem o Flipie bardzo fajnie wykonany,a mimo ze ma 15,6 cala waży niecałe 2kg. Więc ja osobiście polecam :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...