Skocz do zawartości
brylant

Nowy Asus G531GW - freezy bez crasha

Rekomendowane odpowiedzi

Bede wdzieczny za pomoc z moim dwudniowym Asus G531GW.

 

Poki co dwuktornie podczas gry World of Warcraft komputer dostal pelen freeze na 30-40s ktory odblokowalo wcisniecie klawisza ROG. Nic nie reaguje, myszka, klawiatura, discord slyszalem jeszcze chwile- nic, ale BSOD nie ma. Myszka mi zgasla tak jakby zasilanie przestala dostawac. Jak "wroci" to karta graficzna ma najnizsze mozliwe taktowanie (300Mhz, zauwazylem na afterburnerze na drugim ekranie) i nie zwiekszy sie ono az do restartu gry.

Ustawiony mam profil Performance. Za pierwszym razem przydarzylo sie to jak na ekranie laptopa (majac wlaczona gre na monitorze zewnetrznym) po alt+tab odpalilem nowa karte w firefoxie, a za drugim razem nie jestem pewny czy cos robilem na drugim ekranie ale na pewno byly oba aktywne (gra na zew. monitorze). Temperatury wydaja sie byc ok (ok 80stopni w grze), stad mnie mocno zdziwila ta sytuacja. Bede wdzieczny za pomoc! Komputer przechodzi bez problemu 30min Aida64 CPU+GPU.

 

Zrobilem wlasnie upgrade wszystkich sterownikow ze strony Asusa (wczesniej tylko NVIDIe aktualizowalem). Czy biorac pod uwage ze karta graficzna po powrocie jest jakby w stanie "wylaczonym" to jest to wina afterburnera i oc ktore zrobil?

 

Spec:

9750H

16GB

2070

Undervolting - 155mv core / -35mv cache (cache nie puszcza dalej)

MSI afterburner wlaczony i ustawiony na curve po tescie

Podlaczony do sieci przez wifi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...