Skocz do zawartości
Grizzly181

Wygodne krzesło gamingowe/biurowe do 700-800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Powitał.

Jak w tytule, szukam jakiegoś porządnego, wytrzymałego wygodnego krzesła które nie złamie się pod naporem 80-85 kilosów i nie będzie przyprawiało o ból pleców.

Widziałem już jakieś poprzednie tematy, ale są sprzed paru lat i zapewne nieaktualne.
Wielu polecała w miarę taniego Markusa z Ikei, ale według mnie jest ono tak brzydkie, że mój zmysł estetyki wymusił by na mnie wydłubanie sobie oczów bym mógł na nim w ogóle zasiąść. I pewnie bym był gotów na takie poświęcenie, ale miałbym problem z odczytem obrazu z monitora :P

Coś polecacie ? Ogólnie nawet podobają mi się serie tych gejmingowych zamiast biurowych, ale słyszałem że większość to i tak chińczyki z różną jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Kurna wiedziałem, druga elektroda, człowiek po ludzku pyta, a ktoś rzuca randomowe krzesło bez podania nazwy modelu.

Jak nie potrafisz pomóc to idź spać. Markus jest moim zdaniem brzydki, ale nie mówię nie innym porządnym fotelom biurowym. Tylko niech ktoś poda jakieś normalne modele.

Są w końcu materiałowe ala "fotel prezesa" których jedyną wadą jest grzanie pleców latem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ikea markusa w skórze i jest zjaebisty :D Serio wygodny, no ale jak ci sie nie podoba to bierz jakis odlotowy gejmingowy.

Co ci moge doradzic tylko to unikałbym wyprofilowanych siedzisk w stylu fotela kubełkowego z samochodu sportowego. Chyba ze zamierzasz wchodzić w ostre zakręty na tym fotelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grizzly181 napisał:

Widziałem już jakieś poprzednie tematy, ale są sprzed paru lat i zapewne nieaktualne.
 

Serio?? A co sie w tej kwestii zmieniło? Że teraz są bardziej kretyńskie z wyglądu(bo gajmingowe), gdzie większe znaczenie ma wygląd niż jakość i ergonomia?? I jak szukałeś?? Link z zeszłego tygodnia:Klik   Kupujący też ostatecznie wybrał szmelc, ale za to gajmingowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22
14 minut temu, B@nita napisał:

Serio?? A co sie w tej kwestii zmieniło?

Naukowcy w krajowych laboratoriach ergonomii opracowali przelomowe rozwiazania i narzucili producentom foteli gamingowych nowe, restrykcyjne normy. Pare lat to jak wiek w swiecie foteli gamingowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was dranie, qrwa jego mać.
Naśmiewacie się z gejmingowych, ale ze zwykłych biurowych też nic nie zaproponowaliście!  Wywalone macie.

Znacie się pewnie tak w temacie jak zwykły maliniak. Piszecie że się nic nie zmieniło, ale nie polecacie też nic konkretnego (bo nie wiecie).

Po cholerę się odzywacie, jak sami nic nie typujecie ?
Beznadziejne forum.
Wygląda na to że samemu trzeba szukać, bo tutaj banda cymbałów potrafi się tylko naśmiewać z szukających porady.
Nie dbam o to czy mod mnie zbanuje, nie zamierzam tutaj wracać.
Arivederci !

EDIT: Jeden cochin normalnie się odezwał i próbował poradzić, szacun bracie, reszta zachowała się jak pajace.

Edytowane przez Grizzly181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, topdog napisał:

Wyluzuj, to forum komputerowe a nie portal dla entuzjastów krzeseł. Nie ma tu nikogo kto się na tym zna, jeżeli w ogóle istnieje taka osoba na świecie. Co najwyżej ludzie ci powiedzą co kupili w sklepie(pewnie któryś z popularniejszych modeli) i że siedzi się ok.

Tym bardziej nikt nie wie na czym akurat tobie będzie się wygodnie siedziało.

Niby tak, ale każdy na czymś tyłek musi posadzić.
Chciałem się dowiedzieć z czego korzystają osoby, które spędzają sporo czasu przed kompem, a o trzymałem jakieś dziwne żarty bo śmiałem czelność spytać się o serię gejmingowych krzeseł których nigdy nie miałem, a które przynajmniej wyglądają na solidne (nie wszystkie).

No ale tak jak wspomniałem, typowo biurowych też nikt nie polecił.
Najwyżej zdecyduje się na markusa jeśli faktycznie jest w miarę wygodny za te pare stówek, zdrowie najwazniejsze, ale brzydkie to jak świnia w stodole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

@Grizzly181 Mysle, ze zdaniem o zmysle estetyki sprowadziles ten temat na zabawne tory ;) Sam siedze na Markusie, @cochin takze, @topdog byc moze tez, wiec moze pod wplywem twoich slow zrobilo im sie zwyczajnie smutno :( Poczuli sie jak zwykli, pozbawieni gustu, szarzy ludzie, ktorym dotad wystarczalo fotelowe scandinavian living...

Od siebie dodam, ze celowalbym w ,,fotele prezesa". Mialem kiedys taka konstrukcje (nie mam pojecia, co to za model) i byla bardziej wygodna od Markusa, ktorego postawilbym na drugim miejscu. Wysokie oparcie nad glowe, zadnych dziwacznych ksztaltow, regulacja kata oparcia, wysokosci i podlokietnikow. W taki sposob na wszystkim bedzie wygodnie, ale najlepiej samemu posadzic dupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michał22 napisał:

Naukowcy w krajowych laboratoriach ergonomii opracowali przelomowe rozwiazania i narzucili producentom foteli gamingowych nowe, restrykcyjne normy. Pare lat to jak wiek w swiecie foteli gamingowych...

W przypadku drogich, markowych foteli tak, ale nie w tym szajsie płynącym całymi kontenerami z chin i sprzedawanymi na naszym rynku jako gajmingowe. Ktoś ci tą marketingową papkę wcisnął czy sam to wymyśliłeś?

 

Cytat

Pare lat to jak wiek w swiecie foteli gamingowych...

Oświecisz jakimś przykładem? Bo fotele renomowanych producentów to jak widzę są takie same jak pare lat

temu. Ten markus na którym siedzisz, przeszedł jakąś rewolucje w konstrukcji przez ostatnie lata?

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...