Skocz do zawartości
gerwant

Laptop excel/gry

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet: 2000-3000 zł 

Cel: praca w domu, excel/arkusze google/  czasem strategie/ karcianki

Jestem zapalonym graczem konsolowym ale od czasu do czasu odpalił bym sobie jakieś strategię typu anno, karcianke gwinta może jakaś moba. Pytanie czy potrzebuje do tego karty  np 1050 wzwyż? 

Zależy mi na:

-System operacyjny.

-Mądrym wydaniu pieniędzy w tym trudnym czasie ;) 

Od dawna nie jestem na bieżąco z komputerowym hardware a konfiguracji jest widzę mnóstwo chociażby w Lenovo. Proszę uprzejmie o pomoc w wyborze sprzętu, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest sens brać coś z np mx250tka czy lepiej dopłacić do tego 1050 czy 1650. O ile w większość gram na konsoli to są tytuły które chciałbym odpalić na lapku nie licząc używania go do pracy na arkuszach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie pasuje w mój budżet. W cenie z windowsem wygląda nieźle ( nie krzyczy świecidełkami że jest gamingowy. Nie jestem za to przekonany do pełnego zestawu AMD. Coraz bardziej zastanawiam się nad HP pawilon gaming tylko tu też konfiguracji jest mnóstwo ale jest też opcja białego podświetlenia więc też wygląda estetycznie.

Edytowane przez gerwant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys HP lapka . Hmm nie wspominam dobrze :) teraz tylko w amd wchodzę stosunek cena i co dostajesz jest rewelacyjna . Myślę gerwant że z tego asusa będziesz zadowolony . Prywatnie rekomenduje , w domu mam podobnego niedawno kupiłem i mega zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...