Skocz do zawartości
tomos

Cicha mysz do pracy do ~150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję pomocy w znalezieniu cichej myszki z przeznaczeniem głównie do pracy (PS/Lightroom) i okazjonalnego grania. Budżet około 150zł, ale jeśli warto będzie dołożyć to rozważę taką opcję. Przejrzałem "internety" w tej tematyce, ale tematów nie ma zbyt wiele lub są przestarzałe z modelami myszek, które nie są już dostępne (np. Genesis G66), a na zagranicznych portalach polecane są modele niedostępne na naszym rynku. Obecnie używam poczciwej G400 od Logitech, w której powoli dogorywa scroll, więc nadszedł czas na zmianę przy okazji na coś, co nie będzie tak irytować domowników ;)

Preferencje:

  • raczej przewodowa, ale dobrej bezprzewodówki też nie przekreślam
  • nie musi mieć dużej ilości przycisków - gracz ze mnie starej daty a do pracy używam skrótów klawiaturowych
  • nie musi mieć podświetlenia itp. bajerów
  • klik oczywiście cichy, ale wyczuwalny
  • normalny rozmiar - myszki podróżne/laptopowe odpadają

Od razu zaznaczę, że propozycje które znalazłem w podobnych tematach pokroju Mionix Castor czy DM1 Pro S nie są dla mnie ciche, a szkoda bo wizualnie bardzo do mnie trafiają.

Dzięki za każdą opinię!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem stycznośc z M330 Logitecha. Byla praktycznie niesłyszalna ale kształt myszki dla mnie nie pasował. Polecam za to M705. Bardzo wygodna. Od 5 lat raz wymienilem baterie, a codzienna praca wieczorami i w nocy nikomu z domowników nie przeszkadza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam praktycznie niesłyszalność Logitecha M330. Porównując z podróżnym Logitechem M160 - normalna pełnowymiarowa mysz, od której nie cierpnie moja czarnorobocza dłoń, do tego w czasie nocnego seansu piwniczenia przy jakiejś gierce nikomu nie przeszkadzam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja używam mysz asusa , nie droga ale fajnie do ręki pasuje i jest bezprzewodowa . Co najważniejsze jest cicha !

zerknij tutaj : cena też jest dobra 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-asus-wt425-czarny?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=fce3861cc85ec438759cfe35c25d2e0a

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje.

M705 raczej odpada, z tego co słyszę na filmikach klik ma raczej głośny.

Myślałem o M330/M590, aczkolwiek nieco obawiam się o ich rozmiar. Są o ~2,5cm krótsze od mojej obecnej G400. M330 bardziej przemawia do mnie kształtem niż M590. Przed zakupem na pewno musiałbym je przymierzyć do łapy w sklepie, a niestety póki co wszystko pozamykane.

Asus też wydaje się ciekawą opcją, będę miał ją na uwadze.

Dzisiaj rano znalazłem też jeden sklep, który miał podobno na stanie Natec Genesis G66, ale raz, że w straszne zawyżonej cenie 109zł a dwa, że oferta już zdążyła zniknąć. Zakładając, że jeszcze się pojawi co byłoby Waszym zdaniem lepszym wyborem? G66 czy M330/Asus WT425?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...