Skocz do zawartości
wfmsiekierka

Jak włączyć możliwość oglądania pomiędzy monitorem a TV?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem desktop i nie mając jeszcze monitora korzystałem z niego podłączonego do TV kablem HDMI. Obecnie już mam monitor i komputer jest podłączony do TV poprzez HDMI i do monitora poprzez kabel Display port. Gdy włączam komputer obraz mam na monitorze,a po przełączeniu TV na odbiór z HDMI nic nie widać. Próbowałem trochę grzebać w ustawieniach i nie znalazłem rozwiązania. Tak jakby komputer nie ,,widział" telewizora. Obydwa odbiorniki są podłączone do karty graficznej (GTX 1660ti)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki system operacyjny? Jeśli Windows 10, to skrót Win+P na klawiaturze zmieniasz tryb wyświetlania. Obraz musi się pojawić na TV. Jeśli nie ma, to może wtyczkę włożyłeś w płytę główną, a nie w kartę graficzną?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w panelu sterowania Nvidii masz zakładkę "Set Up Multiple Displays", a tam opcje(tekst-hiperłącze) my display is not shown.
Po włączeniu telewizora możesz też wymusić restart sterownika: win+ctrl+shift+B. Komputer piknie i na milisekundy zgaśnie ekran.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz internet
Odinstaluj sterowniki nvidii
użyj:
https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
Wgraj najnowsze sterowniki z podłączonym tv i monitorem.
Podłącz internet

Żeby sprawdzić tv i gniazdo hdmi podłącz jakiegoś laptopa czy inną konsole albo dekoder na próbę innym przewodem hdmi.

Podstawowa sprawa czy gdziekolwiek komputer wykrywa TV?
Menedżer urządzeń? panel sterowania nvidia? panel sterowania windows? Dźwięk na pasku systemowym?

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz internet
Odinstaluj sterowniki nvidii
użyj:
https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
Wgraj najnowsze sterowniki z podłączonym tv i monitorem.
Podłącz internet

Żeby sprawdzić tv i gniazdo hdmi podłącz jakiegoś laptopa czy inną konsole albo dekoder na próbę innym przewodem hdmi.

Podstawowa sprawa czy gdziekolwiek komputer wykrywa TV?
Menedżer urządzeń? panel sterowania nvidia? panel sterowania windows? Dźwięk na pasku systemowym?
Sprawdziłem wszystkie możliwości,komputer nie widzi monitora,jutro spróbuję zrobić wszystko od nowa na wszelkie możliwości i dam znać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wysio napisał:

Jaki system operacyjny? Jeśli Windows 10, to skrót Win+P na klawiaturze zmieniasz tryb wyświetlania. Obraz musi się pojawić na TV. Jeśli nie ma, to może wtyczkę włożyłeś w płytę główną, a nie w kartę graficzną?

o jak fajnie nie znałem tego skrótu.dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...