Skocz do zawartości
Piotr1989

Laptop do zdjęć i ich obróbki oraz do gier do 4000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa do pracy i do gier.
Stacjonarny niestety musi odpaść, bo często będę z nim jeździć praca-dom. Ze skrzynią byłoby to nieco uciążliwe. 
W pracy będzie służyć do robienia zdjęć oraz ich retuszu w Photoshopie (ewentualnie biorę pod uwagę zakup osobnego monitora dodatkowo jeśli ekran laptopa by mi nie wystarczał ale sam laptop do 4k może być) i podstawowej pracy biurowej (excel itp). 
W domu gry, niezbyt wymagające, głównie gta. 
Wyświetlacz minimum 17".

Wstępnie myślałem o producencie msi . Poproszę o pomoc w wyborze. 

Budżet 4000 +/- 500

Edytowane przez Piotr1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, topdog napisał:

coś lepszego za mniej:

https://www.x-kom.pl/p/522930-notebook-laptop-140-asus-zenbook-14-ux434flc-i5-10210u-16gb-512-win10-blue.html

Do gier te ultra cienkie laptopy się za bardzo nie nadają bo nie mają dobrej karty graficznej. Mx250 jest gdzieś mniej więcej na poziomie gt1030.

super, a myślisz, że da się jeszcze bardziej zejść z ceny? w moim przypadku to pierwsza styczność z programami graficznymi, więc będę się na nim uczyć PSa. Nie gram, więc poza ty internet czy filmy. 

Błądzę okrutnie w poszukiwaniach i liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam,

A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, topdog napisał:

tak, ten ma nawet mocniejsze podzespoły niż ten co podałem wcześniej, jest tylko trochę cięższy.

PS. Nie zauważyłem że ten nie ma dołączonego systemu operacyjnego więc trzeba sobie go skombinować we własnym zakresie.

też zwróciłam uwagę, albo dopłacić 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś na początku 17-cali? Sytuacja się zmieniła?

Jeżeli zależy Ci na wydajności w grach Lenovo Legion Y540-17 i7-9750H/16GB/256 GTX1660Ti

Dodatkowo matryca FULL HD IPS całkiem przyzwoita jeżeli chodzi o pokrycie kolorów, wykonanie akceptowalne, miejsce na dodatkowy dysk SATA. Jeżeli musi posiadać system, dostaniesz ten sam model tylko z GTX1650.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...