Skocz do zawartości
LaKlusek

Zakrzywiony monitor ultrawide ok. 2500zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Składam aktualnie nowy komputer na bazie i9-9900k i RTX2080 Super i chciałbym dobrać do niego jakiś fajny monitor. Aktualnie używam od paru lat LG 29EA93 i bardzo go lubię więc teraz chciałbym zrobić przesiadkę na coś jeszcze większego i zakrzywionego, bo nigdy z zakrzywionych nie korzystałem, a wydaje mi się, że to fajna sprawa :) Szukam więc czegoś zakrzywionego ultrawide - do gier przede wszystkim (chociaż nie jestem żadnym zapalonym graczem multi więc jakieś różnice w pojedynczych milisekundach reakcji nie robią mi totalnie żadnej różnicy ;)), ale nie tylko, również do codziennej pracy z kodem czy tekstem. Z modeli, które znalazłem to najsensowniejsze wydają mi się:

- LG 34UC89G (na plus 144Hz, na minus rozdziałka 2560x1080)
- MSI Optix MAG341CQ (tutaj już mamy 3440x1440, ale 100Hz)
- Philips X Line 349X7FJEW (na pewno najładniejszy z nich wszystkich, ale też chyba najmniej ciekawy technologicznie?)
- AOC CU34G2X Curved (chyba mój faworyt, bo mamy tutaj i rozdziałkę, i 144Hz, i reakcję 1ms)

Co byście wybrali - któryś z powyższych, czy coś jeszcze innego? Tak jak mówię, mnie najbliżej chyba do AOCa, ale też nie jestem żadnym monitorowym ekspertem więc może lepiej coś jeszcze innego? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...