Skocz do zawartości
Adrian Bednarz

Najlepsze akcesoria do laptopa do pracy zdalnej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, teraz razem z wieloma innymi osobami trzeba zamienić biuro na domowe warunki. W firmie wszystkie "gadżety" już mam więc jak włączam laptopa to wszystko ładnie się zapala. Chcę stworzyć profesjonalne stanowisko w domu, bo nie wiadomo ile jeszcze spędzę w zamknięciu - ale tak żeby nie pójść z torbami przy upgradzie. Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 12:22, Adrian Bednarz napisał:

Tak jak w temacie, teraz razem z wieloma innymi osobami trzeba zamienić biuro na domowe warunki. W firmie wszystkie "gadżety" już mam więc jak włączam laptopa to wszystko ładnie się zapala. Chcę stworzyć profesjonalne stanowisko w domu, bo nie wiadomo ile jeszcze spędzę w zamknięciu - ale tak żeby nie pójść z torbami przy upgradzie. Będę wdzięczny za pomoc

U mnie koniecznym zakupem był drugi monitor bo jednak pracując na małym laptopie szybciej bym zwariował niż zrobił coś konkretnie (udało się w dobrych pieniądzach kupić używany na olx), a no i jeszcze w końcu huba kupiłem, ale to z kolei był już dobrze planowany zakup bo 2 porty to jak nic. Kupiłem taki trochę geekowy https://swiatbaterii.pl/stacja-dokujaca-hub-usb-c/35800-adapter-hub-green-cell-gc-connect60-8w1-thunderbolt-3-usb-c-hdmi-3x-usb-30-sd-microsd-do-macbook-pro-1315-2016-2019.html ale idealnie wpasowuje sie w macbooka stąd z tym gadżetem akurat zaszalałem. :D

Edytowane przez robert_woj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...