Skocz do zawartości
misiek100

Modernizacja i stara karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, 

Potrzebuję nowego komputera do pracy - jako programista web/serwer side. Chciałem wziąć zestaw 

https://www.purepc.pl/zestawy-komputerowe/jaki-komputer-kupic-zestawy-komputerowe-na-kwiecien-2020?page=0,5

Tylko z powodu ograniczonych funduszy, chciałbym zrezygnować z karty graficznej, wsadzić tam mojego starego Radeona r7 200 series.

Tu pierwsze pytanie, ma to sens? 

Natomiast drugie pytanie, w morele.net jest opcja overclockingu tego procka, dużo pomoże mi to w normalnej pracy? Jest sens się w to pchać?

W przyszłości dokupię pewnie lepsza kartę graficzna - chce pograć w Cyberpunka :) 

 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi,

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dokładnie model R7 masz - bo seria obejmuje takie karty jak R7 240 czy 250 z jednej strony a z drugiej strony masz R7 265 ( rebrand HD7850 ) .

Choć nawet R7 265 / HD7850 do grania w obecnych czasach średnio się nadaje , do tego co robisz stary , starczy nawet R7 240 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dokładnie model R7 masz - bo seria obejmuje takie karty jak R7 240 czy 250 z jednej strony a z drugiej strony masz R7 265 ( rebrand HD7850 ) .
Choć nawet R7 265 / HD7850 do grania w obecnych czasach średnio się nadaje , do tego co robisz stary , starczy nawet R7 240 .
Dokładnie bo jeżeli chcesz na tej kartce grać to niedarady.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...