Skocz do zawartości
slaww

Tylko 7500 pkt w 3DMarku 2001 na Radeonie 9000 Pro[/b]

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam radka 9000 Pro bez podkrecania bo slabiutko sie kreci mam procka Athlon 2.4 podkrecony na 2.7/166x13/ pamieci 2x256/333/ i lipa 7480 pkt to chyba malo acha stery to Catylast 5.2 win Xp Pro ----- mam jeszcze jeden problem z ta karta po restarcie kompa lub pwtornym wlaczeni windows widzi ta karte ze ma tylko 32mb a wydajnosc spada o 30-40% gdy go wylacze i poczekam conajmniej 1 godz jest ok czyli widac 64 ram i wydajnosc jest ok --- njieraz na monitorze jest zielona kaszka zeby ja zlikwidowac musze zrestartowac -- prawie na 100 % jest to wina karty graficznej --- spotkaliscie sie z takim czyms!!!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widzi ta karte ze ma tylko 32mb a wydajnosc spada o 30-40% gdy go wylacze i poczekam conajmniej 1 godz jest ok czyli widac 64 ram i wydajnosc jest ok --- njieraz na monitorze jest zielona kaszka zeby ja zlikwidowac musze zrestartowac -- prawie na 100 % jest to wina karty graficznej --- spotkaliscie sie z takim czyms!!!![/b]

Pierwszy raz...

Coś mi się wydaje, że karta do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj napięcia i jaką masz zasiłkę .Zobacz co Ci pokazuje np Rivatuner jeżeli chodzi o magistarale pamięci 64 czy 128 , bo wygłąda jakby chodziła na 64 .

Bardzo prawdopodobne że karta jest jakaś padnięta :cry:

 

Spróbuj ją sprawdzić na innym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno gdy podnioslem FSB dla procka 2.4 z 133x15 na 166x13 to cały czas system widzial ta karte ze posiada 32ram i wydajnosc byla cały czas kiepska wiec powrocilem do magistrali 133 i gdy go nie zrestartuje jest tak jak bylo... ale karte zanosze do serwisu tak jak mi poradziliscie.

A radeon jest od Sapphiry dodam jeszcze ze w sterownikach karty gdy wszystko ustawie na min to w 3DM2001 mam 8081 pkt. !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo daje sie min do testów !!!!!! czyli wynik spoko tylko teraz te pamięci 8)

Od kiedy to daje się na minimum?? Zostawia się ustawienia default do testów!! Czyli 1024x768!! Wszystko na standartowych ustawieniach!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...