Skocz do zawartości
Astec

RGB na MSI B450 GAMING PLUS MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam kilka pytań odnośnie doboru i montażu wentylatorów RGB. Chciałem kupić wentylatory od SPC - Corona RGB. Mam płytę MSI B450 Gaming Plus Max. Z tego co wiem posiada tylko jedno wejście RGB. A ja chciałem podpiąć dwa wentylatory. Jak to zrobić? Kupić np. sterownik RGB od MSI? Może jakaś przejściówka, pozwalająca podpiąć dwa wentylatory pod jedno wejście w płycie głównej. Dodam że chciałem sterować zmianą koloru podświetlenia. Jak podłącza się takie wentylatory? Mają one dwie wtyczki, jedna 4 pin PWM i druga od RGB którą gdzie podłączamy? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie masz dwa wejścia na ledy. gdzie są znajdziesz w instrukcji

Takie wentylatory mają dwa kable zasilający + led poza tym spc daje przejściówki i sterowniki.

zobacz też wentylatory SilentiumPC Stella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, S!nY napisał:

Na płycie masz dwa wejścia na ledy. gdzie są znajdziesz w instrukcji

Takie wentylatory mają dwa kable zasilający + led poza tym spc daje przejściówki i sterowniki.

zobacz też wentylatory SilentiumPC Stella

Nie wiesz może czy wentylatory Corona HP 120 RGB sterowane są za pomocą sygnału PWM i można kontrolować RPM z poziomu płyty głównej? Czy można w przeciwnym wypadku podpiąć je do kontrolera z obudowy Regnum RG4T? Czy w zestawie jest kabel który łączy zasilanie od RGB razem i można podpiąć je do płyty głównej MSI B450 GAMING PLUS MAX

Edytowane przez Astec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...