Skocz do zawartości
nietypowy_

Bitfenix Whisper - czy wentylator uruchamia się podczas włączania komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Krótkie i konkretne pytanie. Wie ktoś na 150% (ma pewność) czy wentylator w Bitfenix Whisper uruchamia się podczas włączania komputera i działa jak mała suszarka? Tak wiem, on działa półpasywnie, ale mnie chodzi wyłącznie o moment włączenia peceta, nie o to co się później dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja to bym jednak wolał info od producenta od forum xD

ciekawe jak szybko odpowiadają.ja ostatnio miałem pytanie odnośnie wentylatorów alpenfohn,więc uderzyłem na ich facebooka.cały po niemiecku a ja tylko butem w mordę więc piszę po angielsku dość szczegółowe pytanie techniczne.myślę - odpoiwedzą za tydzień lub w ogóle.a tu bum - w pół godziny odpowiedź.

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie też jestem ciekawy.

widzę że taraz te tryby półpasywne to są jakieś dziwne.

mam superflowera 850w i załącza się tylko przy 50 stopniach,więc praktycznie tylko w lecie po dłuższym graniu.ma 6 lat więc chciałem coś nowego ale patrzę na seasonica i ich tryb półpasywny to jest do 30% obciążenia,więc musiałbym kupić chyba 1200w do 2070 super i i7-ki.

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...