Skocz do zawartości
Perski

Komputer do gier za 6500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zakupić komputer gamingowy w cencie 6500zł.Mam  takie pytanie czy opłaca się kupywać go teraz czy poczekać na jakąś premiere nowych podzespołów?

Edytowane przez Perski
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za parę tygodni 10 dni do sklepów wjezdzaja comet lake od intela - 10 generacja (papierowa premiera już była). Portale i youtuberzy przetestują jednostki, porównają do ryzenów i wtedy miałbys obraz tego, w co zainwestować.

nowe gpu amd i nvidii wychodzą na koniec roku 2020.

 

napisz czy chcesz podzespoły dobierane pod kątem wydajności lub ciszy, lub wyglądu (rng itd), lub ceny/wydajnosc ORAZ czy interesuje Ciebie tylko jednostka centralna, czy też peryferia (klawiatura, mysz, monitor).

Edytowane przez mrcszyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mrcszyman napisał:

za parę tygodni 10 dni do sklepów wjezdzaja comet lake od intela - 10 generacja (papierowa premiera już była). Portale i youtuberzy przetestują jednostki, porównają do ryzenów i wtedy miałbys obraz tego, w co zainwestować.

nowe gpu amd i nvidii wychodzą na koniec roku 2020.

 

napisz czy chcesz podzespoły dobierane pod kątem wydajności lub ciszy, lub wyglądu (rng itd), lub ceny/wydajnosc ORAZ czy interesuje Ciebie tylko jednostka centralna, czy też peryferia (klawiatura, mysz, monitor).

Moje podzespoły chciałbym żeby były najbardziej jak to możliwe wydajne lecz grafiką na najwyższym poziomie bym nie pogardził w niektórych grach.Co do wyglądu to mi to nie potrzebne nie będę marnował 300 zł na jakieś ledy itd.Cisza to właśnie mój problem bo mój komputer będzie stał na biurku 1 metr ode mnie.Za około 6500zł chciałbym komputer i dodatkowe 2000zł na peryferia wliczając monitor 144hz i 1080p za jakieś 1000zł. Myszkę już mam podkładka by się przydała co do klawiatury to jest problem bo nie wiem czy kupić z podparciem na nadgarstki czy nie.Słuchawki już mam.Razem chciałbym za to wszystko 8500zł.Fotel zakupię nieco później.

Mam jeszcze takie pytanko czy jak mam monitor 144hz i w grach jest np 100fps to mogę zmienić hz monitora na 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja do około 6k https://www.x-kom.pl/lista/3vqsxk5ng 

  • SilentiumPC Fortis 3 140mm
  • Patriot 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Viper Steel
  • AMD Ryzen 7 3700X
  • Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock 8GB GDDR6
  • MSI B450 GAMING PLUS MAX
  • Seasonic Focus GX 550W 80 Plus Gold
  • SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB

Ewentualnie tańszą obudowę i dołożyć do RTX2080 Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...