Skocz do zawartości
Radziokok

Modernizacja komputera 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

początkiem przyszłego miesiąca modernizuje komputer i do tego czasu chciałbym mieć gotowy zestaw w koszyku,który mam zakupić.

Aktualnie posiadam

CPU: i5 3450S

GPU: rx 580 MSI 8 GB

RAM : 16 GB

Zasilacz : be quiet power system 7

Obudowa: zalman z3.

Chciałbym zmienić procek co wiążę się z zmianą ramu oraz płyty głównej. 

Nie gram jakoś w gry, czasami GTA, lol, cs nic więcej. Więcej działam w matlabie itp. Zawsze mam dużo programów i okienek odpalonych.

Co bym kupił : AMD Ryzen 5 3600 BOX , MSI B450-A PRO MAX ,  2x 8 GB Patriot Blackout, WD Blue SN550 500 GB i do tego jakaś obudowa. Nie zależy mi na przeźroczystym boku itp. Ma mieć dobrą wentylacje. Polecicie mi coś? Budżet to 2000zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@op jak chcesz iść w ssd nvme to weź pny cs3030 - nowa konstrukcja, nowsze kontrolery. Albo do gier w zupełności wystarczy dysk 2.5 cala np taki plextor https://www.x-kom.pl/p/536048-dysk-ssd-plextor-512gb-25-sata-ssd-m8vc.html w grach nie odczujesz żadnej różnicy. 

Edytowane przez roar.RAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roar.RAR napisał:

Różnica 100zł, którą jestem w stanie wydać. Aktualnie posiadam jeden dysk SSD 256 GB + 2 stare dyski HDD na jakieś dane. 

Co myślicie o tej obudowie? Nie ma czegoś bez szkła z boku? Całkowicie mi na tym nie zależy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...