Skocz do zawartości
SANOV3

Acer Nitro VG252QXBMIIPX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma może ktoś ten monitor i się może podzielić wrażeniami albo trafił na jakiekolwiek jego testy, recenzje i coś o nim wie? Przeszukałem chyba cały internet zastanawiam się nad tym monitorem do szybkich gier fps chodzi mi czas reakcji, input lag itp Ten Acer kusi matrycą IPS i odświeżaniem na poziomie 240 Hz i czasem reakcji 1ms i przede wszystkim cena która wynosi na ten moment 1350 złoty.. Wszystko wydaje się zbyt piękne żeby było prawdziwe i rzeczywistość pokazuje, że często zapewnienia producenta z 1ms to chwyt marketingowy także dziękuje za pomoc z góry jakby ktoś doradził jaki monitor kupić jeśli nie ten zależy mi na szybkich grach fps i szukam 240 Hz cena nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy mogę wrzucać tutaj link do innego forum, także zacytuje parę rzeczy jakie tam znalazłam (ktoś przeprowadzał testy 3 monitorów, w tym Acera o którego pytasz)

Cytat

Mimo szybszej matrycy, Acer wydaje się bardziej smużyć. Podejrzewam, że jest to związane z szerszą paletą kolorów - Acer to 8bit.  Acer nie ma ditheringu - wszystkie przejścia tonalne są ładne i bez artefaktów czy wyraźnych odcięć odcieni. Acer ma wbudowany zasilacz i jest przez to dość gruby jak na dzisiejsze LCDki. Acer ma co prawda otwory montażowe, ale nie ma śrubek, a jego podstawka jest bardzo krótka i nie pozwala na obrócenie w pionie. 

Jednak w teście Acer był porównywany z tym monitorem od Asusa 144Hz (czas reakcji 1ms)
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-25-vg259q?gclid=Cj0KCQjwzZj2BRDVARIsABs3l9LTX4NaYmMUqX93uTLWRv75BHc1vQem0CQ95ELQzjkXUXekeJ07MvkaAt6BEALw_wcB&gclsrc=aw.ds 

Może warto mu się przyjrzeć? Oto co znalazłam na jego temat. W testach wypada na prawdę dobrze.
https://pclab.pl/art83640-9.html
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...