Skocz do zawartości
shadow2001

Face Unlock XIAOMI Mi 9 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam stronę na której znajdziecie krok po kroku jak dodać Face Unlock do swojego Xioami Mi 9 Lite i nie tylko strona zawiera wiele poradników i informacji na temat telefonów i nie tylko .

Link - https://www.hardreset.info/pl/devices/xiaomi/xiaomi-mi-9-lite/dodaj-face-unlock/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pomyślnie usunąć taką blokadę, musisz użyć trybu odzyskiwania systemu Android, w którym można z powodzeniem wykonać operację twardego resetu.

Przede wszystkim wyłącz na chwilę smartfon za pomocą klawisza zasilania. Następnie naciśnij przycisk zwiększania głośności i przycisk zasilania na kilka sekund. Kiedy pojawi się logo Mi, zwolnij wszystkie klawisze. Następnie przejdź do Wipe Data -> Wipe All Data. W tym trybie użyj klawiszy głośności do poruszania się i przycisku zasilania, aby potwierdzić. Tam. wybierz Potwierdź i naciskaj klawisz wyłącznika. Wróć do menu głównego i wybierz „Uruchom ponownie”. Na koniec wybierz Reboot to System za pomocą przycisku zasilania. Dobra robota! Wszystkie Twoje dane zostały usunięte podczas tego procesu, więc Twój XIAOMI Mi 9 Lite nie ma hasła.

writemyessay.onl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...