Skocz do zawartości
Sharimsejn

Monitor do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślę nad kupnem monitora do gier o rodzielczości 2K ale rozważę 1080p jeśli będą użyte dobre argumenty. Interesuje mnie:

1ms, minimum 120Hz przy aktywnym AMD FreeSync(i raczej max 160-180Hz), HDR(takie prawdziwe, a nie na popierze jak to często jest).

Nie mam wielkich wymagań co do matrycy bo wiem, że nie mogę mieć (chyba) wszystkiego z tym co wymieniłem wyżej. Ilość cali to chyba tak z 30 max do tej rozdziałki co nie? bo widziałem komentarze osób, że do 2K do musi być 20 cali bo oni widzą pixele na większych(heh). Najczęściej gram w World of Warcraft, FPS'y, ARK: Evolved Survive, World of Tanks ale lubię przejść też jakiegoś "ładnego" singla. Cena raczej max do 3000 zł.

Interesuje mnie też zakrzywienie w monitorach ale nie, że chcę mieć tylko czy to bardziej nie przeszkadza niż pomaga. Nie jestem jakoś przekonany bo dotychczas używałem płaskich, a w niemalże wszystkich turniejach itp. chyba nikt lub prawie nikt takich nie używa. Jak sobie coś przypomnę o co chciałem jeszcze spytać to dodam.

https://www.morele.net/monitor-aoc-ag273qz-6731148/

 

Coś takiego ale z mniejszą ilością Hz'ów?

Edytowane przez Sharimsejn
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...