Skocz do zawartości
xeasyx

Zamontowanie kitu am4 na podstawce fortisa 3 dla intela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w tytule, chcę zamontować na starym backplat'cie od intela kit am4 do płyty głównej msi b350 tomahawk dla fortisa 3!

Czy po zakupieniu tego kitu dla ryzena wystarczy stary "plastikowy" backplate intela, czy trzeba coś dokupić?

Bo mam tego fortisa i zestaw mocowania dla intela ( wcześniej miałem taki zestaw ), nie miałem z nim żadnego mocowania dla amd..

 

Link do tego kitu: https://www.cooling.pl/silentiumpc-am4-upgrade-kit,produkt,555249.html

- Strona: SilentiumPC, cooling.pl

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez xeasyx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te metalowe co się przykręca do oryginalnego backplate'u "plastikowego" pajączka od intela będzie pasować do oryginalnego backplate'u amd, które dają płyty główne am4?

Bo nie wiem czy backplate intela i amd jest taki sam, to najbardziej mnie interesuję, ponieważ będę wiedział, czy potrzeba backplate'u czy wystarczy ten od intela i dokupić sam kit am4!

Edytowane przez xeasyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grandisa i w płycie MSI pro max nawet tego nie zakładałem wykręciłem zaczepy i wkręciłem uchwyt dla grandisa i było na tyle zmian, od spodu nic nie wymieniałem.
Rozstaw otworów jest ten sam co w AM2/3

Edytowane przez Setnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...