Skocz do zawartości
zenti

Laptop do 3000 dla studentki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten IdeaPad ma dobre parametry. Szkoda tylko, że jego wykonanie jest tragiczne.. 

Tutaj masz lapka z niskonapięciowym procesorem i5, 1TB SSD, 8GB ram i mx230 2GB. The Sims 4 pójdzie na wysokich ustawieniach, a wykonany jest w całości z aluminium. 
Laptop ACER Aspire 3 i5-10210U 8GB 1000GB SSD GF-MX230 W10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to l340 ma słabe chłodzenie i wykonanie. W simsy to i UHD620 wystarczy. Tutaj propozycja ode mnie https://www.x-kom.pl/p/538324-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-i5-1035g1-8gb-256-win10-silver.html#Opinie matryca ips, więc do filmów idealnie się nada, czterordzeniowy procesor i ram z możliwością rozbudowy. Wagowo też jest ok, bo waży 1.70 kg i jest wykonany z aluminium. Jak lenovo to tylko thinkpady albo legiony, ale to nie ten budżet i jakoś nie widzi mi się aby studentka korzystała z legiona.. 
A dysk to sobie można wymienić w każdej chwili. Według mnie aniul podał bardzo dobrą konfigurację i na niej bym się skupił. Tylko acer nie słynie z dobrych matryc, ale no można to przeboleć. 

Edytowane przez roar.RAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Vega 8 wystarczy do Simsów 5, nie byłbym taki pewien. 

Jeżeli już chodzi o mobilny sprzęt, Acer Swift 3 R5-4500U/8GB/512/W10 Srebrny  - sprzęt również jest mobilny i lekki, aluminiowy, matryca IPS, dodatkowo jest po prostu wydajniejszy. Grafika zintegrowana jest na poziomie MX250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 15:24, zenti napisał:

Poszukuje jak w tytule laptopa dla studentki wymóg masz chodzić The Sims 5

Abstrahując trochę od tematu, zapytaj owej studentki czy warto kosztem zagrania kilka razy w Simsy rezygnować z:
wykonania
mobilności
wytrzymałości

Przerabiałem to samo z siostrą kilka lat temu, dokładnie każdy wie jak to wygląda. Laptop w takiej cenie nie ma szans na bycie dobrym. Przekona się o tym jak kilka razy odda do serwisu bądź uwali zawiasy zaraz po gwarancji. Morał z tego taki, poleasingowy Dell/HP 14" z nową baterią jest o wiele lepszym wyborem.

Tak tylko mówię z doświadczenia ;) W tej kwocie ultrabook Dell/HP 14" albo dokładamy 2k i bawimy się w gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...