Skocz do zawartości
NorbiVans2001

Problem ze sterownikami NVIDIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś niestety przypadkowo zaszła taka sytuacja, że odinstalowałem sterowniki do karty graficznej NVIDIA (NIVIDA GeForce GT 630M), jednak oprogramowanie do sterowników wciąż jest zainstalowane, gdyż w programach jest ono widoczne. (NVIDIA sterownik graficzny 376.54) Uruchomiłem ponownie komputer, jednak sterowniki się nie zainstalowały ponownie. Wyskoczyły 2 okna z błędem (2 ostatnie screeny na dole)

Włączyłem aktualizację w komputerze i aktualizacja do sterowników się pobrała i zainstalowała, jednak na liście kart graficznych wciąż jest tylko Intel, bez Nvidii (Wcześniej były tam 2)

Mój system operacyjny to win10, proszę o pomoc ;/

(Pierwszy screen jak sterowniki jeszcze poprawnie działały)

bandicam 2020-05-30 15-22-21-737.jpg

bandicam 2020-05-30 15-23-30-345.jpg

bandicam 2020-05-30 18-04-59-462.jpg

bandicam 2020-05-30 18-33-47-536.jpg

bandicam 2020-05-30 18-34-12-604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wcześniej miałem 2 karty graficzne, teraz mam jedną, mimo że sterowniki i wszystko są zainstalowane

Ewentualnie ktoś mógłby podać link do nowych sterowników dla mojej karty graficznej, to bym od NVIDII stare odinstalował

Panel NVIDIA również zniknął z opcji jak się klika prawym przyciskiem myszy

Ponadto w panelu sterowania ciągle jest, ale po prostu nie działa jak się na niego klika.

Edytowane przez NorbiVans2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...