Skocz do zawartości
AlexP

Laptop dobra jakość wykonania do 4k, student inżynierii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam laptopa po pierwszych latach z lenovo ideapadem 320, procesor był dość podstawowy, ale sam laptop miał słabe wykonanie. 

Podstawowe warunki:

1. Porządne wykonanie, żeby płyta główna, czy inne nie padły po roku!

2. Do 4 tys.

3. Dla studenta inżynieria, więc, żeby przy paru większych programach nie padał

4. Ekran najlepiej 13-15,6 cala

5. Najlepiej do 2 kg, jak lepsze parametry, to do max 2,5kg

Nie działam hiper zaawansowanych programach, więc nie musi mieć największej klasy parametrów, ale najważniejsza jest wytrzymałość(jakość wykonania), trochę więcej niż podstawowe prametry, mobilność, ale nie jak podstawowy macbook z 13 calami, wole trochę większe przekątne do 15,6 cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolisz 15 to mogę polecić:

https://www.x-kom.pl/p/543063-notebook-laptop-156-asus-zenbook-15-ux533fac-i5-10210u-8gb-512-w10-silver.html

Warzy 1.5KG i samie wymiary jak na 15 nie są duże. ładna matryca, porządna obudowa, a i5 całkiem już wydajna i niskonapięciowa, więc i czas działania na bateria będzie całkiem długi - spokojnie 10 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten MSI jest nieoplacalny. Córce planuję kupić Lenovo 15,6 16GB Ram, 512 SSD M2. Ryzen 4500U. Będzie kosztował poniżej 3500zł. Są już w USA i UK. Do końca tego miesiąca będą dostępne w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mobilny z wydajniejszym procesorem

Acer Swift 3 R5-4500U/16GB/512/W10 Srebrny dwie konfiguracje z nowymi mobilnymi procesorami Ryzen. Matryca FULL HD IPS, aluminiowa obudowa, lekki mobilny, bardzo dobre wyniki pracy na baterii, wydajne procesor, podświetlana klawiatura.

Edytowane przez Stever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście niejednokrotnie pisałem na forum jestem miłośnikiem Zenbooków od Asusa. Wielka zaletą jest wykonanie aluminiowe, waga 1,5kg,dzięki czemu jest mega mobilny. Wklejam link z procesorem i5-10 generacji 16GB RAM oraz 512 SSD. Oczywiście istnieją również z innymi parametrami. 

 

https://www.x-kom.pl/p/549076-notebook-laptop-140-asus-zenbook-14-ux433fac-i5-10210u-16gb-512-w10-silver.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...