Skocz do zawartości
Phelcowr

Komputer za 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, 

Trochę wypadłem z śledzenia tego co się teraz opłaca, a co nie, tymczasem znajomy poprosił mnie o złożenie zestawu za 2500 zł. Wykombinowałem coś takiego: 

https://www.morele.net/komputery/dyski-i-nosniki-danych/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=670580

Płyta trochę słaba, ale uparłem się na tandem 1600 AF + GTX 1650. Co myślicie? Bazowałem oczywiście na zestawach PurePC. Komputer ma służyć do gier. Budżet jest właściwie nieprzekraczalny i tak namówiłem na dołożenie 500 zł, bo za 2k nie da się  zrobić tego sensownie, żeby starczyło na jakiś czas. 

Z góry dziękuję za Wasz czas i podpowiedzi, 

DP

Screenshot (90).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD i karta do zmiany .

Dołoż trochę i kup GTX1650 Super oraz PNY XLR8 CS3030 500GB .

GTX1650 Super można dostać za 760 zł a są zauważalnie szybsze , CS3030 jest szybszy i wytrzymalszy niż ten SSD Kingstona

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kości wypadałoby mieć w dualu jak już. Chyba, że później dorzucisz drugą ósemkę, to wtedy nie było tematu :D dysk weź ten co reyden napisał, jedna z najlepszych propozycji jeśli chodzi o nvme. A jak nie starczy grosza, to możesz wziąć plextora na 2.5 calach. W grach i tak nie odczujesz różnicy, za to w portfelu tak ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX1650 jest bardzo przeciętną grafiką, w tej cenie możesz dostać wydajniejszy zestaw do gier.

Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/52ulv5q5q

  • Gigabyte B450M DS3H
  • SilentiumPC Signum SG1
  • Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper 4 Blackout
  • PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon 8GB GDDR5
  • Plextor 512GB 2,5" SATA SSD M8VC
  • AMD Ryzen 5 1600 AF
  • SilentiumPC Vero L3 500W 80 Plus Bronze

Na upartego możesz wybrać tańszą obudowę typu Armis, jeżeli nie możesz dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...