Skocz do zawartości
oSc

wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka ze juz przy 1900+ komp sie wiesza, nawet juz przy uruchamianiu systemu, wiec po 15 sek!!! a wiatrak to cooler master cp5-7jd1b... tak jest przynajmniej na pudelku. wiem ze na styku z cpu jest miedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wiatrak bardzo podobny, na oko wydaje sie identyczny, ale rpm jest u mnie o wiele nizsze

2. temp w stresie na 1700+ 54 a 1800+ 57 (przy tych upalach)

bez pracy temp jest tak miedzy 50-52

3. automatyczne napiecie 1.75V, dla 1800+ podwyzszam do 1.8V

max moge wycisnac 1.85V (zakres -0.1V - 0.1V do ustawiania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprwdopodobniej masz palomino :( bo takie temp jak ty masz w idle to ja mam w stresie na 1700@2300+(1,65v) a wiatrak dziala na 4100 rpm

 

 

BTW. sciagnij sobie sandre i tam w informacji o CPU masz jakie jadro i jaki steping proca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz... procka kupilem dokladnie 1.5 roku temu, wiec raczej nalezy do tych starszych. pasta jest i wszystko przylega do siebie

co do sandry... po instalce mam komunikat "Uruchomienie pliku OLEACC.DLL jest niemożliwe" i to tyle na ten temat =(. plik jest na 100% dobry.

oke, widze wiec ze nie ma dla mnie ratunku ...no chyba ze kupno cpu

thx 4 all!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODEPNE SIE POD TOPIC

 

Mam sprzet jak w podpisie. I boxowy cooler proca czy to starczy ?? maxymalnie wyciaga 2700 rmp. czy to nie za malo ??? temeratura procka w takim wypadku wynosi 50 stopni. Dodam ze 50 stopni to wtedy gdy www se przegladam gdy jednak odpale counter-strike to juz okolo 60 stopni!!! Moim zdaniem to troche za duzo 8O . Powinienem zainwestwac w nowy wiatrak na proca ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODEPNE SIE POD TOPIC

 

Mam sprzet jak w podpisie. I boxowy cooler proca czy to starczy ?? maxymalnie wyciaga 2700 rmp. czy to nie za malo ??? temeratura procka w takim wypadku wynosi 50 stopni. Dodam ze 50 stopni to wtedy gdy www se przegladam gdy jednak odpale counter-strike to juz okolo 60 stopni!!! Moim zdaniem to troche za duzo  8O . Powinienem zainwestwac w nowy wiatrak na proca ??

ja mam podobne temperaturki (42 idle, 60 stress; w te upaly :( ), tez box cooler, z tym ze cel 2.20 @ 2.75 :)

moja rada: zmien cooler !!!

ja zmieniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooler do wymiany. Titana bym nie podkręcał , a zwłaszcza tych podróbek robionych przez minta w boxowych wersjach. Możesz bardziej wietrzyć obudowę- pomoże, napewno ze 2 stopnie w dół pójdzie. Poza tym jak pisałem już !!!!WIELOKROTNIE!!!! palomino wytrzymują dużo więcej niż t-bredy. Spox nawet powyżej 70 stopni jak zasiłkę dobrą masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...