Jump to content
Sign in to follow this  
Jama1

myszka SteelSeries Rival 3

Recommended Posts

Witam,

Kupiłem sobie myszkę dla graczy SteelSeries Rival 3. W dłoni dobrze leży, ale ma taką wadę, że przyciski są zbyt wrażliwe na dotyk. Lekki nacisk i już przycisk się klika.Z poprzednią myszką firmy Natek nie miałem tego typu problemu. Mam zamiar oddać ją do reklamacji. Minął już ponad miesiąc od zakupu, bo myślałem, że to kwestia przyzwyczajenia się tylko, ale jednak nie. A może wszystkie myszki gamingowe tak mają? Czy ktoś może polecić jakąś mniej wrażliwą mysz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojego doświadczenia g502 od Logi jest całkiem ciężko naciskalna, podobny efekt miałem w Hiro hydra, pytanie czy bedą stawiały odpowiedni opór, najlepiej pójdź do sklepu i przetestuj sobie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od siebie mogę polecić myszki Zowie. Przed obecną fk1 (już jej chyba 6 rok leci) miałem SS Sensei RAW i Rival, i subiektywnie w zowie przełącznik chodzi ok. 1.5x ciężej (na plus) niż w Rivalu, a samo wciśnięcie przycisku nie sprawia wrażenia "sprężystego". Po tylu latach użytkowania jedynie PPM ma delikatny luz, ale jest to zrozumiałe po latach grania w FPS-y z przycelowaniem po przytrzymaniu bądź skoku na PPM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.