Skocz do zawartości
cezar1125

Karta graficzna za max 200 zł (używka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie siedzę ostatnio w ogóle w temacie, dlatego pytanie - jaką używaną kartę w tym momencie warto kupić w kwocie do max 200 zł?

Reszta to i3 2120, p67 pro3 i 8 giga ram.

I czy w ogóle warto mając w tym momencie MSI 6850 Cyclone 1GB? Wiem, że karta stara ale może w tym budżecie nic się nie zyska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon R7 260X w wersji z 2GB VRAM może ( GCN drugiej generacji, więc już jest pełna obsługa DX12 feature level 12.0 i ma nawet freesync, a 2GB VRAM, to spory plus wzgl. obecnych 1 GB ). Karta poza starymi DVI posiada też współczesne HDMI i DIsplayPort, więc nie powinno być problemu z podłączeniem współczesnego monitora.

Widzę jedną ofertę "allegro lokalnie" (ale są koszty przesyłki, więc wyśle sprzedawca wszędzie w PL) za 200zł w wersji "kup teraz".

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do XFX R7 260X Core Edition 1GB, czy to byłby jakiś upgrade w stosunku do 6850? W R7 szyna 128 u mnie 256... W porównaniach w necie R7 minimalnie lepszy. A jeśli gram to na tv 42 cale fhd, więc raczej ilość pamięci istotna, więc nie wiem czy jest sens przesiadka z 1 giga na 1 giga;-)

A GTX 660?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cezar1125 napisał:

Mam dostęp do XFX R7 260X Core Edition 1GB, czy to byłby jakiś upgrade w stosunku do 6850? W R7 szyna 128 u mnie 256... W porównaniach w necie R7 minimalnie lepszy. A jeśli gram to na tv 42 cale fhd, więc raczej ilość pamięci istotna, więc nie wiem czy jest sens przesiadka z 1 giga na 1 giga;-)

A GTX 660?

Jakiś czas temu sam chciałem kupić GTX 660. Na allegro chodzą po ok 250zl, więc trochę ponad budżet, chyba że będziesz szukać okazji. Ciekawą sprawą jest to, że 660 i 660Ti mają praktycznie takie same ceny, a ta druga wydajnościowo jest dużo bliżej 670, która jest znacznie droższa. Oczywiście kupiłem 660Ti. Pograsz na tym nawet w nowości, chociaż raczej w niskich detalach. No i masz 2GB RAMu co robi ogromną różnicę względem karty z 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...