Jump to content
Sign in to follow this  
roar.RAR

GTX650 - karta nie wykrywa dwóch monitorów na raz

Recommended Posts

Cześć, 

 

napotkałem dziwny i irytujący problem. Mianowicie mam u siebie dwa monitory, jeden to jakiś stary szajsung na złączu vga, drugi to dell na dvi. Jak włączam komputer, ekran biosu pokazuje mi się na samsungu, ale jak już się system zaczyta to wszystko wyświetlane jest na dellu. W panelu nvidia oczywiście samsunga nie wykrywa. Żeby dwa monitory zadziałały, muszę odpalić kompa z podpiętym tylko samsungiem i jak się system zaczyta to wtedy podpiąć della. Jest to dość irytujące, bo nawet jak komp przejdzie do hibernacji na dwóch monitorach, po odpaleniu działa tylko dell na dvi. Stery oczywiście są aktualne. Mam też drugie gpu, to jest jakiś antyk gt430 i na nim oby dwa monitory działają od startu. Ktoś ma jakiś pomysł od czego zacząć? 

Ps: w tym tygodniu będę miał rx570, więc nawet jeśli karta to śmietnik to żadna strata. Po prostu muszę mieć dwa monitory, a przy okazji więcej gier działa na gtx650 i nie chce mi się przekładać co chwilę karty :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba monitory działają na GT430 w tej samej konfiguracji i na tych samych sterownikach / OS co GTX650 ?

Tzn. jeden podpięty przez D-Sub a drugi przed DVI ?

GTX ma inne złącza np. drugie DVI czy HDMI ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba monitory działają w dokładnie takiej samej konfiguracji na gt430, na mojej ex czyli 660ti również działały. Oba mają takie same złącza, czyli dsub, dvi i hdmi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke, temat gtxa do zamknięcia - wleciał w końcu rx570 :D 

Teraz mam pytanko do tego rx570. Jest to mój pierwszy radeon od czasów hd7750, czyli sporo czasu minęło. Mam wersję armor, która chyba ma półpasywne chłodzenie i pytanie o to chłodzenie. Da się jakoś ustawić krzywą wiatraków, tak żeby wiatraki włączały się od takiej temperatury jaką mu ustawię? Kartę zapakowałem do kompa wczoraj w nocy i nie miałem czasu aby dłużej przy niej przysiąść, jedyne co to pogrzebałem w catalyst, ale tam nie znalazłem takowej opcji. Może msi afterburner? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.