Skocz do zawartości
roar.RAR

GTX650 - karta nie wykrywa dwóch monitorów na raz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

napotkałem dziwny i irytujący problem. Mianowicie mam u siebie dwa monitory, jeden to jakiś stary szajsung na złączu vga, drugi to dell na dvi. Jak włączam komputer, ekran biosu pokazuje mi się na samsungu, ale jak już się system zaczyta to wszystko wyświetlane jest na dellu. W panelu nvidia oczywiście samsunga nie wykrywa. Żeby dwa monitory zadziałały, muszę odpalić kompa z podpiętym tylko samsungiem i jak się system zaczyta to wtedy podpiąć della. Jest to dość irytujące, bo nawet jak komp przejdzie do hibernacji na dwóch monitorach, po odpaleniu działa tylko dell na dvi. Stery oczywiście są aktualne. Mam też drugie gpu, to jest jakiś antyk gt430 i na nim oby dwa monitory działają od startu. Ktoś ma jakiś pomysł od czego zacząć? 

Ps: w tym tygodniu będę miał rx570, więc nawet jeśli karta to śmietnik to żadna strata. Po prostu muszę mieć dwa monitory, a przy okazji więcej gier działa na gtx650 i nie chce mi się przekładać co chwilę karty :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oke, temat gtxa do zamknięcia - wleciał w końcu rx570 :D 

Teraz mam pytanko do tego rx570. Jest to mój pierwszy radeon od czasów hd7750, czyli sporo czasu minęło. Mam wersję armor, która chyba ma półpasywne chłodzenie i pytanie o to chłodzenie. Da się jakoś ustawić krzywą wiatraków, tak żeby wiatraki włączały się od takiej temperatury jaką mu ustawię? Kartę zapakowałem do kompa wczoraj w nocy i nie miałem czasu aby dłużej przy niej przysiąść, jedyne co to pogrzebałem w catalyst, ale tam nie znalazłem takowej opcji. Może msi afterburner? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...