Skocz do zawartości
Haterowski

Komputer do gier + monitor [ocena zestawu]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna komputera bo mój stary z i5 2500k nie jest pierwszej świeżości... 

strona z której będę zamawiał to www.alternete.nl I cenami z tego serwisu prosiłbym się kierować. Cena 1000 euro +- i monitor 300 euro. 

Głównie gram ostatnio w CoD ale jakieś inne nowe nadchodzące tytuły tez z chęcią ogram. 

 

Procesor - Ryzen 5 3600 [165 euro]

Ram - Corsair 16 GB DDR4-3200 (Zwart, CMW16GX4M2C3200C16, Vengeance RGB Pro, XMP) [96 euro]

Płyta główna -GIGABYTE AORUS B450 PRO [116 euro]

Karta graficzna - rtx 2070 / 2060 nie wiem która myślałem nad gigabyte 2070

Zasilacz - be quiet!Pure Power 11 600W CM voeding [95 euro]

SSd - posiadam własne 

obudowa- Sharkoon RGB FLOW [59 euro]
 

jakiś monitor 144hz ips?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już rtx to wersja SUPER. Płyta główna... eh, temat na tym forum jak i innych był wałkowany w każdą stronę. Zamień na b450 pro 4na bank będzie dostępna za granicą. Albo równie dobrze możesz szukać msi gaming plus max. Obudowę dałbym bardziej przewiewną, coś w stylu sg1v evo - wiadomo, obudowa to kwestia indywidualna, ale fajnie byłoby mieć front z meshu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem pewny co do rtx ale wezmę super, płytę główna mogę wybrać nawet droższa myślałem czy pakować się w x570 jakaś, czy jednak nie ma sensu. Obudowa ładna, niestety okresowo niedostępna, wiec poszukam jakieś alternatywy. Obecnie mam nzxt s340 ale wolałbym coś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...